A Good Day to be a Dog

7.2
A Good Day to be a Dog 
1 Sezon
61 Dakika
Hemen İzle
204 kişi takip ediyor.

A Good Day to be a Dog dizisine Genel Bakış

Han Nae Na, ailesinden gelen bir lanet sebebiyle bir erkekle öpüştüğünde köpeğe dönüşmektedir.O, bu laneti kaldırmak için Jin Seo Won’un yardımına ihtiyaç duyar ancak Jin Seo Won, yaşadığı bir travma yüzünden köpeklerden korkmaktadır.

Yorumlar 33 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • tessyKayıtlı Üye

  Arkadaşlar hani bazı diziler vardır 8-9.bölümden sonra sıkılıp ara verirsiniz, başka bir dizi izlersiniz ve bir daha asla dönmezsiniz hah işte bu dizi tam olarak o. Bir şeyleri olduramamışlar bence. Malesef bu diziyi Cha eun woo bile kurtaramamış öyle söyleyeyim.


  37

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • _firarKayıtlı Üye

  Yeni izleyecekler varsa yorumları dikkate alırlarsa vakitleri ziyan olmaz diye düşünüyorum, özellikle en baştaki tessy nın yorumuna katılıyorum. Açıklamada da yazan üzre Köpeğe dönüşmesi ilk öpücüğü ile aktifleşen bir lanet ve bozulması için ikinci bir öpücüğe ihtiyaçları var. YİNE DE izlemek isteyenlere tavsiyem 11-12-13 ü izlememeleri ilk 9 bölüm tadında farklı olup daha komik ve ilginç oladabilirmis ama böylede olmuş daha sonrası fazla klişe olmakla birlikte toparlayamamışlar ve izlemesenizde ne olduğunu anlıyorsunuz : 10/6.5


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat