Detaylı Filtreleme

Apple Tv+ Dizileri

(IMDb: 8.9)
Dünya’ya en küçük yaratıkların gözünden bakma. Doğada az bilinen küçük canlıları sergileyen doğa belgesel dizisi, bu küçük canlıların hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve yaptıkları doğa harikası işleri anlatıyor. Belgesel, sanki minik canlılarla iç içe yaşıyormuşçasına hissetmemizi sağlıyor. Yayınlanan fragmana göre ilk bölümde tanışacağımız canlı türü Cüce İpek Maymunu olacak gibi görülüyor. Ailenin yetişkin bireyleri bile bir avuç büyüklüğünde olduğundan dolayı, herkesin bu doğa belgeselini izledikten sonra tatlı canlı türünü sahiplenmek isteyeceği görülebilecek bir ihtimal.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Paul Rudd
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.8)
Dizide Kansas’ta amerikan futbolu koçluğunun ardından İngiltere’de futbolu bilmemesine rağmen bir futbol takımını çalıştıran Ted Lasso’nun hikayesi anlatılıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Jason Sudeikis, Hannah Waddingham, Juno Temple, Jeremy Swift, Phil Dunster
Tür : Komedi
Real Madrid: Until The End, sahaya çıkan ve ilk kez ikonik futbol kulübünün dramatik gelişiyle dolu muhteşem 2021-2022 sezonuna bir göz atmak için perde arkasına geçen üç bölümlük bir dizi. geriden gelen zaferler ve hem eski hem de yeni gelenlerin sahadaki kahramanlıklarında eksiklik yok. Ateşli taraftarlarından güç alarak, futbol tarihinin en unutulmaz bitişlerinden birine giden ve rekor bir 14. Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuyla sonuçlanan yolda, olasılıklara ve şüphecilere meydan okurlar.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : David Beckham
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.4)
Aralık 1776’da elektrik deneyleri nedeniyle Benjamin Franklin dünya çapında ünlüdür ama Amerika’nın bağımsızlığı tehlikedeyken gizli bir görevle Fransa’ya doğru yola çıkınca tutkusu ve gücü sınanır.)
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Michael Douglas, Noah Jupe
Tür : Dram, Politik, Savaş
(IMDb: 8.4)
Uluslararası Uzay İstasyonu'nda ölümcül bir kaza meydana geldiğinde yalnız bir astronot Dünya'ya kahramanca bir dönüş yolculuğu yapar, ancak küçük kızı da dâhil olmak üzere hayatının önemli parçalarının değiştiğini fark eder.)
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Noomi Rapace, Jonathan Banks, James D'Arcy, Rosie Coleman, Davina Coleman
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem
(IMDb: 8.3)
Bad Sisters, ebeveynlerinin erken ölümü sonrasında, birbirlerini her zaman koruma sözüyle birbirine bağlanan Garvey kardeşlerin hayatlarını takip ediyor. Ebeveynlerini kaybettikten sonra birbirlerine daha sıkı bağlanan kardeşler, her zaman birbirlerinin yanında olur. Ancak bir adam, onların bu bağını tehdit etmeye başlar...)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Sharon Horgan, Anne-Marie Duff, Eva Birthistle, Sarah Greene, Eve Hewson
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8.2)
The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup, Mark Duplass
Tür : Dram
(IMDb: 8.2)
Program, Ewan McGregor’la arkadaşı Charley Boorman’ın motorla Latin Amerika’yı (Arjantin, Şili, Peru, Ekvador, Bolivia) arşınlamalarına odaklanıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ewan McGregor, Charley Boorman
Tür : Belgesel
Altı kıtada çekilen bu belgesel dizisi, hayvanların gece hayatlarını yakalamak için en son kamera teknolojisini kullanıyor ve daha önce hiç olmadığı kadar renkli olarak filme alınan yeni davranışları ortaya çıkarıyor.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Tom Hiddleston
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.1)
Birleşik Devletler ve Sovyetler Birliği arasındaki uzay yolculuğu rekabetini konu edinen dizi, bu rekabetin halen daha devam ettiği alternatif bir dünyayı resmediyor.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Joel Kinnaman, Michael Dorman, Wrenn Schmidt, Sarah Jones, Shantel VanSanten
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
Reklamı Kapat