Detaylı Filtreleme

Marvel dizileri

(IMDb: 8.6)
Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock'ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D'Onofrio, Wilson Bethel
Tür : Aksiyon, Suç
(IMDb: 8.5)
Dizi, daha önce ''Daredevil'' dizisine konu olan Frank Castle'i merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine ''Punisher/İnfazcı'' adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Jon Bernthal, Ebon Moss-Bachrach, Ben Barnes, Amber Rose Revah, Deborah Ann Woll
Tür : Aksiyon, Dram, Macera, Suç
(IMDb: 8.2)
Kendisine akıl hastası, şizofreni teşhisi konulan ve çocukluğundan beri bununla mücadele eden David Haller'i (Dan Stevens) merkezine almaktadır. Hayallerinde bir kız ile tanışır ve herşey bir anda değişir. Gördüğü ve duyduğu tüm seslerin gerçek olma ihtimali ile karşı karşıyadır.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Jean Smart, Jeremie Harris
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Travmatik geçmişinden kurtulamayan Jessica Jones, Hell's Kitchen'daki acımasız düşmanı başka birine daha zarar vermeden önce onu bulmak için özel yeteneklerini kullanır.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Krysten Ritter, Rachael Taylor, Eka Darville, Carrie-Anne Moss, J.R. Ramirez
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 7.8)
Marvel Evreni filmleri serisinde ilk Captain America filminde tanıştığımız ajan Peggy Carter karakterinin üzerine yapılan bir uzantı dizisi. Karakteri yine Hayley Atwell canlandıracak.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Hayley Atwell, James D'Arcy, Chad Michael Murray, Enver Gjokaj, Bridget Regan
Tür : Aksiyon, Macera
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. veya sadece Agents of S.H.I.E.L.D (S.H.I.E.L.D. Ajanları) ABC için çekilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Dizi, ABC Studyoları, Marvel Televizyonu ve Mutant Enemy tarafından çekilmektedir ve Marvel Sinematik Evrenindeki filmlerle etkileşim içinde geçmektedir. Yapım, Clark Gregg'ın canlandırdığı Phil Coulson karakteri etrafında döner. Ajan Phil Coulson, yeni garip olayların çözümü için küçük bir ekip kurar. Dünyayı tehdit eden doğaüstü olayların çözümünde birlikte çalışacaklardır.)
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Chloe Bennet, Clark Gregg, Ming-Na Wen, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
(IMDb: 7.3)
Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Mike Colter, Simone Missick, Alfre Woodard, Rosario Dawson, Theo Rossi
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
Peter Quill, evreni en büyük tehditlerinden kurtarmak için, gizemli, uzman bir avcı olan Groot adındaki Groot adında ağaç benzeri bir insansı olan hayranı Rocket Raccoon gibi, evreni en büyük tehditlerinden kurtarmak için zorlayan bir maceraperest Yıldız Lordu. ve kaba kenarlı savaşçı Destroyer Drax.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Will Friedle, Trevor Devall, Vanessa Marshall, David Sobolov, Jeff Bennett
Tür : Aksiyon, Animasyon, Macera
Muhteşem Örümcek Adam (Orijinal adı: Ultimate Spider-Man), Marvel Comics tarafından yayımlanmış olan süper kahraman Örümcek Adam çizgi romanlarından uyarlanan bir ABD çizgi dizisi. İçinde Marvel kitaplarındaki bazı Muhteşem (Ultimate) çizgilerini barındırır. Peter Parker, Queens'te yaşayan bir bilim dehasıdır. Genetik yapısı değiştirilmiş bir örümceğin ısırığı ile çeşitli güçlere sahip olur. Bir hırsızı durdurabileceği halde durdurmaz ve o hırsız Peter'ın amcası Benjamin'i öldürür. Amcasının ölümünden suçluluk duyar kendisi için dikilen özel kostümü giyerek suçla savaşmaya başlar. Bu kostüm Spider-Man'in her zamanki görev kostümüdür.)
Yapım Yılı : 2012
Oyuncular : Drake Bell, Misty Lee, J.K. Simmons, Chi McBride, Ogie Banks
Tür : Aksiyon, Animasyon, Komedi, Macera, Çocuklar
Dizi Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist'ten oluşan ekibin New York'ta ki suçlularla mücadele edeceklerini konu edinir.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones, Élodie Yung
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Suç
Reklamı Kapat