Detaylı Filtreleme
Gündemdeki Kore Dizileri

Kore dizileri

(IMDb: 9.6)
Kamera arkası vlog'u olarak başlayan GOING SEVENTEEN, 2019'un ortalarından bu yana epey yol kat ederek temalı bölümleri olan bir reality şov haline geldi. SEVENTEEN üyeleri her hafta oyunlar oynuyor ya da çeşitli etkinliklere katılıyorlar.)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Choi Seung-cheol, Yoon Jeong-han, Joshua Hong, Jeon Won-woo, Wen Junhui
Tür : Gerçeklik, Komedi, Talk
(IMDb: 9.4)
"Queen of Tears" dizisi, Queens Group mağazalarının “kraliçesi” olarak bilinen chaebol varisi Hong Hae In'in (Kim Ji Won) ile Yongduri'nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group'un hukuk direktörü Baek Hyun Woo'nun (Kim Soo Hyun) karşı karşıya kaldıkları krize rağmen aşklarının nasıl mucizevi bir şekilde yeniden alevlendiğini konu alıyor.)
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Kim Soo-hyun, Kim Ji-won, Park Sung-hoon, Kwak Dong-yeon, Na Young-hee
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 9.2)
1988 Yılında Güney Kore'nin Seul bölgesinde aynı mahallede yaşayan beş ailenin başından geçenleri konu ediniyor.)
Yapım Yılı : 2015
Oyuncular : Lee Hye-ri, Ryu Jun-yeol, Ko Kyoung-pyo, Lee Dong-hwi, Bo-Gum Park
Tür : Aile, Komedi
Beş erkek Trans-Sibirya Demiryolu trenini Rusya'yı dolaşmak için kullanıyor. Li Seon Gyun, Kim Nam Gil, Li Sang Yeob, Ko Gyu Pil ve Kim Min Sik de yakın arkadaş olan beş oyuncu. Bu yolculuk nasıl bitecek? Seyahatleri herhangi bir sorun olmadan sorunsuz gidecek mi? Bu 5 adam seyahat etmenin gerçek anlamını keşfederken bu adamlarla sizde güzel yolculuğa çıkın.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Kim Nam-gil, Lee Sun-kyun, Lee Sang-yeob, Go Gyu-pil, Min-sik Kim
Tür : Komedi, Macera
(IMDb: 9.1)
Dizi, farklı jenerasyondaki insanların hayatları ile ilgili farklı değerleri tasvir edecek. 40’lı yaşlardaki bir adamın (Lee Sun-Kyun) hayatındaki zorluklara katlanması ve ondan farklı bir hayat yaşamasına rağmen 20’li yaşlardaki bir kadının (IU) onun gibi hayatındaki zorluklara katlanmasını anlatmaktadır. Onlar birbirlerinin hayatlarına baktıklarında birbirlerine derman olur.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Sun-kyun, IU, Lee Ji-ah, Song Sae-byuk, Na Moon-hee
Tür : Dram
(IMDb: 9.1)
Ryu Seon Jae, yıldızlığın gösterişli dünyasında üst düzey bir ünlü olarak parlıyor ve çıkışından bu yana tüm ilgi odağı oluyor. Kusursuz bir yaşam görünümüne rağmen eğlence sektörünün zorlu doğası onu tamamen bitkin bırakmıştır. Ateşli bir hayran olan Im Sol, Ryu Seon Jae'ye karşı sevgi dolu bir aşk besliyor. Çocukluğunda geçirdiği bir kaza onun hayallerini raydan çıkarmıştır, ancak Ryu Seon Jae'nin radyodaki müziğinde bulduğu teselli onu sarsılmaz bir hayrana dönüştürmüştür. Ryu Seon Jae'nin trajik ölümüyle ilgili son dakika haberiyle sarsılan Im Sol, kaderinin mucizevi bir cilvesiyle karşılaştığında hikaye dokunaklı bir hal alır. 15 yıl geçmişe giden kız, 19 yaşındaki lise halindeki Ryu Seon Jae ile yüzleşir. Im Sol, yaklaşan trajediyi önlemek için sarsılmaz bir kararlılıkla, geleceğinin gidişatını değiştirmenin zorlu mücadelesiyle boğuşuyor.)
Yapım Yılı : 2024
Oyuncular : Byeon Woo-seok, Kim Hye-yoon, Song Geon-hee, Lee Seung-hyub, Jung Young-ju
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Komedi
(IMDb: 9)
Heo Yool annesi Ko Sung-Hee tarafından istismara uğramaktadır. Ama insanlara iyiymiş, sorun yokmuş gibi rol yapmaktadır. Lee Bo-Young ise Heo Yool'un okulunda geçici öğretmen olarak görev yapmaktadır. Her şeyin farkına varır ve onu evlat edinmeye karar verir.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Lee Bo-young, Heo Yool, Ko Sung-hee, Son Suk-ku, Lee Jae-yoon
Tür : Dram
RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V ve Jung Kook ile daha önce görülmemiş röportajlar, performanslar ve kamera arkası anları sunan BTS Monuments: Beyond the Star, izleyicileri dünya çapında derinlemesine bir yolculuğa çıkaracak. Grubun 10 yıllık kariyeri, onların iniş ve çıkışlarını ilk kez büyüleyici bir belgesel dizisi formatında vurguluyor. Ayrıca HYBE Başkanı Bang Si-Hyuk ve Hikayenin Ötesinde: BTS'in 10 Yıllık Rekoru yazarı Kang Myeongseok, BTS Anıtlar: Beyond the Star, grubun yıllar içindeki önemli anlarını ele alarak grubun nasıl bir noktaya geldiğini, çıkışlarına hazırlanmanın nasıl bir şey olduğunu, 2013 Melon müzik ödüllerinde en iyi yeni sanatçıyı kazanmanın nasıl bir şey olduğunu gösteriyor ve onların “Danger” dönemindeki mücadeleleri, ilk konserlerini, Amerikan Müzik Ödülleri ve Billboard Müzik Ödülleri'ndeki ilk çıkışlarını, Amerika'da yıldız olmanın nasıl bir şey olduğunu, BM'de konuşmalarını, Rose Bowl Stadyumu'nda performans göstermelerini, konser heyecanını anlatıyorlar. Londra'nın Wembley Stadyumu'nda performans sergiliyor ve daha fazlası. Yaklaşan belgesel dizisi aynı zamanda geçmişlerinden son derece kişisel anlara da ışık tutuyor; aralarında ilk kez birbirleriyle tanışmanın nasıl hissettirdiği; ilk sözleşme yenileme süreçleri; COVID sırasında izolasyonun zorlukları; j-hope'un sürpriz doğum günü partisi ve Jung Kook'un lise mezuniyet töreni gibi diğer neşeli anların yanı sıra.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Kim Nam-joon, Kim Seok-jin, Min Yoon-gi, Jung Ho-seok, Park Ji-min
Tür : Belgesel
(IMDb: 8.8)
Yaşamını kör bir kadının bedeninde sürdüren bir büyücü, kaderini değiştirmek için ondan yardım isteyen, prestijli bir aileye mensup bir adamla karşılaşır.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Lee Jae-wook, Jung So-min, Minhyun, Yu Jun-sang, Shin Seung-ho
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Gizem, Macera
(IMDb: 8.8)
Dizi, bir hastanedeki sağlık personelinin ve hastaların etrafında dönecek. Onların umutsuzca verdikleri mücadeleyi konu almaktadır. 1999 yılında, aynı tıp fakültesinde okumaya başlayan 5 doktor, şimdi aynı hastanede beraber çalışmaktadır.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Cho Jung-seok, Kim Dae-myung, Jung Kyung-ho, Yoo Yeon-seok, Jeon Mi-do
Tür : Dram

Kore dizileri hakkında

Romantik Kore dizileri izle, en güncel ve beğenilen Kore dizilerini sizler için hazırladık. İzlediğiniz kore dizilerine yorum yaparak sitemize katkıda bulunup fikirlerinizi yazabilirsiniz. Kore dizilerinde izlediğiniz bölümlerin altına yorum yaparken bölüm kesintiye uğramadan kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.
Drama türündeki Kore dizilerini orijinal dilinde türkçe altyazılı olarak mobil kullanıcılar rahatlıkla dizi izleyebilir.

Reklamı Kapat