Detaylı Filtreleme

Çin dizileri

Dizi, bir peri olan Xiao Lan Hua ve Şeytan Lord Dong Fang Qing Cang arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Korkunç Şeytan Lord Dong Fang Qing Cang, tanrılar dünyasında büyük bir kaos yaratır ve korkunç iblis ordusunun başında yer alarak tüm düşmanlarını yener. Bu kaosla birlikte yenilen ordularda yer alan genç kadınlardan biri, binlerce yıl sonra Xiao Lan Hua adında bir peri olarak yeniden doğar.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Esther Yu, Dylan Wang, Zhang Linghe, Joe Xu, Cristy Guo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 8.3)
Li Xun havalı ve üniversiteden özel kabul alan çok iyi bir bilgisayar yazılımcısıdır. Kimilerine karşı mesafeli bir görüntü çizse de çok değişik bir dünyaya sahiptir. Hayatı koca bir bilgisayar programı gibi görür. Aşka dair hiçbir şey bilmiyordur ve idrakinin çok ötesinde bir duygu olarak görmektedir. Zhu Yun ise ailesinin ve çevresinin kendisinden beklentisini karşılamış, üniversite hayatına ise yeni başlamış temiz ve saf bir kızdır. Li Xun ile tanışınca bir ihtilafa düşer. Yıkıcı bir etkisi olduğu ve olası bir baş belası olmasından endişe ediyor olsa da bir şekilde çekimine kapılır. İlk başta pek anlaşamasalar da zamanla birbirlerine değer vermeye başlarlar. Tam aralarında bir aşk yeşermeye başlayacakken hayatlarını değiştiren bir olay ikiliyi ayrılığa zorlar. Birbirlerine olan sevgileri ise büyük bir imtihandan geçecektir.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Arthur Chen, Zhang Jingyi, Zhao Zhiwei, Jenny Zeng, Cui Yuxin
Tür : Dram
Dizide aynı zamanda komşu olan iki okul arkadaşı Chen Xiao ve Jiang Chen’in hikâyesi anlatılıyor. Xiao Xi, pek ders çalışmayan ama resme yeteneği olan neşeli bir kızdır. Yüksek notları ve yakışıklılığı ile çok popüler olan çocukluk arkadaşı Jiang Chen’e olan hayranlığını da fazlasıyla dışavurmaktadır. Xiao Xi için her şeyi yapmaya hazır olan havalı yüzme takımı üyesi Wu Bo Song ile Xiao Xi’nin en iyi arkadaşı olan okulun en güzel kızı Lin Jing Xiao ile beraber yetişkinliğe adım atarken hayatları ve aşkları nasıl olacak?)
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Hu Yitian, Shen Yue, Gao Zhi Ting, Wang Zi Wei, Sun Ning
Tür : Dram
(IMDb: 7.9)
30'lu yaşlarındaki bir kadın kariyerinde yükselmeye çalışırken iş yerinin rekabetçi ortamıyla, bir aşk üçgeniyle ve dırdırcı annesiyle baş etmek zorundadır.)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Qin Lan, Dylan Wang, Li Zonghan, Bao Wenjing, Pan Hong, Calvin Li
Tür : Dram
(IMDb: 7.8)
Sıradan bir kız, ülkenin en saygın okullarından birine alınır. Sonra da okulun en yakışıklı ve en zengin dört erkeği ile karşılaşır: Dao Ming Si, Hua Ze Lei, Xi Men and Mei Zuo.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Shen Yue, Dylan Wang, Darren Chen, Leon Leong, Caesar Wu
Tür : Aile, Dram, Komedi
(IMDb: 7.8)
Qi Xue, babasının onu bir geneleve satmasıyla kendini bir anda cehennemde bulan genç ve güzel bir kızdır. Ama onu kurtaran bir kadın suikastçi ona tek şansoşans olarak Guihua şehrine gitmesini söyler.Fakat Qi Xue gizemli şehre girdiğinde, ona Wan Mei adıyla yeni kimlik verilir ve soğukkanlı bir suikastçi olmak için eğitilir. Güzelliğini bir silah olarak kullanabilen Wan Mei, artık Tang Hanedanlığı'nın zorlu günlerinde çevresindeki acımasız insanların kurbanı değil. Wan Mei, zorlu eğitimlerden geçerken, suikastçilerin lideri Cha Luo'nun en yakın hizmetkârlarından olan soğuk bir kişiliğe sahip Chang An onu bir gölge gibi izler. Ancak Cha Luo, Wan Mei'den hoşlanmamaktadır ve onun için bir tehdittir.Wan Mei'nin kişiliği, Guihua Şehri'nin asıl sahibi oldukça gizemli adam Gong Zi'nin de zamanla onunla ilgilenmesine neden olur. Bu kahramanlar kendilerini ölümcül ihanetleri ve iktidar mücadelelerini içeren artan komplolara karşı bulurlar.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Qu Chuxiao, Li Yitong, Wang Duo, Li Zifeng, Puff Kuo
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 7.6)
Çin'in mutfak gelenekleri hakkında lezzetli bir yolculuğa çıkın; bu yemekleri yaratan ve onlara değer veren insanların öykülerini keşfedin.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular :
Tür : Belgesel
(IMDb: 7.5)
Sang Tien , başarılı bir buz patencisidir. Annesinin okuduğu üniversitede okumayı istemektedir. Fakat işler istediği gibi gitmez. Kardeşinde ve kendine bakmak için erkek kılığına girip buz hokeyi oynadığı sıralarda aynı okulun buz hokeyi takımı için seçilir. Fakat kaderin Sang Tien için planı henüz bitmemiştir. Daha önce yolunun kesişmiş olduğu Wen Bing de bu takımın bir parçasıdır ve gün geçtikçe olaylar daha karışık bir hale gelecektir.)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Darren Chen, Chen Yao, Li Jiulin, Zehan Ma, Rui Weihang
Tür : Dram
Bir kaza sonucunda bir şekilde yolu yönetici Ling Yue’ye çıkan Gu An Xin adında ki genç hanımın etrafında dönmekte. Bu genç hanım hayalleri için durmadan çalışan, oldukça dik kafalı bir kadındır. Birçok yarı zamanlı işte çalışmakta hayatının ise tekdüze olduğunu düşünmektedir. Taaaaa ki yakışıklı yönetici Yue ile tanışana kadar. Bu tesadüfi karşılaşma ikilinin hayatını tam anlamıyla değiştirecektir. Dizi “I Accidentally Picked Up a President” isimli web novel ‘den uyarlanmıştır.)
Yapım Yılı : 2021
Oyuncular : Zhao Lusi, Liu Te, Zhang Yan, Li Muchen, Zhou Junwei
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 7.4)
Tenis dehası bir gencin okul dersleri ile uğraşıp takım arkadaşlarına örnek olan bir ilham kaynağı düşüncesi yaratması; kortta da sivrilerek üstün nitelikte başarılar kaydetmesi ve örnek bir sanat- okul etkileşim dizilerindendir.)
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Zhang Yi Jie, Xie Bin Bin, Dong Li, Peng Yuchang, Herman Li
Tür : Spor
Reklamı Kapat