Detaylı Filtreleme

Japon dizileri

(IMDb: 8.4)
Bir zamanlar genç, özgür ve birbirlerine çılgınca âşıklardı. Hayat fırsatlarla doluydu. Yetişkinliklerinde ise sanki çok önemli bir parça eksikmiş gibi, hayatları sönükleşti.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Hikari Mitsushima, Takeru Satoh, Osamu Mukai, Kaho, Gaku Hamada
Tür : Dram
Midnight Diner: Tokyo Hikayeleri, şehrin yoğun bir bölgesinde çoğu insan uyurken açık olan küçük bir restoran ve müdavim müşterilerin hikayelerini anlatan kısa bölümlerden oluşan bir Japon dizisi. Ana oyuncu kadrosu her bölümde değişmekle birlikte hikayenin merkezi hep aynı restoran olarak kalıyor.)
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Kaoru Kobayashi
Tür : Dram
(IMDb: 8.3)
Kenichi Okuyama'nın aynı adlı manga serisinden uyarlanan "One Night Morning", Kensaku Kakimoto tarafından yönetilen 2022 Japon romantik dramasıdır. İlişkiler birçok biçim alır. Bazıları sadece bir an süren geçici, hassas şeyler olabilirken, diğerleri kesin ve istikrarlı ve bir ömür boyu sürebilen şeyler olabilir. Çoğu zaman, ilişkiler arada bir yerdedir, ancak ilişki ne olursa olsun, her biri içindeki insanlar kadar benzersizdir.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Shuhei Uesugi, Haruka Imou, Ayumu Mochizuki, Marika Ito, Shuntaro Yanagi
Tür : Dram
Keisuke'nin karısı Takae 10 yıl önce bir trafik kazasında ölür. Ölümünden sonra Keisuke günlerini amaçsızca geçirir. Kızı Mai ile yaşar. Kızına duygusal olarak bağlı değildir ve onunla neredeyse hiç konuşmaz. Baba-kız ilişkisi 10 yıl önce Takae öldüğünde kesilmiş. Bir gün, Keisuke ve Mai'nin karşısına 10 yaşında tuhaf bir ilkokul öğrencisi çıkar. Kendisini Keisuke'nin karısı ve Mai'nin annesi Takae olarak tanıtır. Bir anda baba-kızın hayatına giren anne, birlikte aile olmanın yeniden anlamını kazandıracak.)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Nono Maida, Shinichi Tsutsumi, Yuriko Ishida, Aju Makita, Yo Yoshida
Tür : Aile
(IMDb: 8.1)
Doğal Olmayan Ölümleri Araştırma Laboratuvarında çalışan ciddi bir adli tıp doktoru ve uzman ekibi, kafa karıştırıcı vakaları çözmeye çalışır.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Satomi Ishihara, Arata Iura, Masataka Kubota, Mikako Ichikawa, Yutaka Matsushige
Tür : Dram, Gizem, Suç
(IMDb: 8)
Makino Tsukushi, son derece güçlü ailelerden gelen bir grup erkek olan F4 tarafından yönetilen gülünç derecede zengin ve ayrıcalıklı bir okulda tek fakir öğrencidir. Makino günlerini sessizce -kendine hiç dikkat çekmeden- geçirmeyi umar ama bir gün arkadaşını savunmak için F4'ün başına geçer. Ertesi gün, Makino tacizin hedefi olur. Bu hikaye, Makino'nun F4 ile yüzleştiği ve hem kendisinin hem de düşmanının duygularının sonsuza dek değiştiğini bulması üzerinedir... Hana Yori Dango veya Boys Over Flowers adlı mangaya dayanan bu gösteri, Japon drama uyarlamasıdır.)
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Mao Inoue, Jun Matsumoto, Shun Oguri, Shota Matsuda, Tsuyoshi Abe
Tür : Dram, Komedi
(IMDb: 8)
Sanctuary, sumo güreşçisi olmaya karar veren bir gencin hayatına odaklanıyor. Çaresiz ama güçlü bir çocuk olan Saruzakura, sumo güreşçisi olmaya karar verir. Ancak onun bu spora ilgi duymasının nedeni para ve beğeni kazanma amacı taşır.)
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Wataru Ichinose, Shota Sometani, Pierre Taki, Koyuki, Goro Kishitani
Tür : Dram
(IMDb: 7.9)
Gerçekleri ortaya döken bu belgeselde bir numaralı yapımcı Johnny's ile çalışan Japonya'nın en sevilen erkek idol gruplarının dünyasını derinlemesine inceleyin.)
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : King & Prince, Hey! Say! JUMP, NEWS, Kansai Johnny's Jr.,Snow Man
Tür : Belgesel
(IMDb: 7.9)
Bir psikoloji öğrencisi, kampüste aksi bir kemancıyla tanışır. İşaret diliyle iletişim kuran ikili, kurdukları ilişki sayesinde korkularıyla yüzleşir.)
Yapım Yılı : 2004
Oyuncular : Ko Shibasaki, Satoshi Tsumabuki, Hiroki Narimiya, Miho Shiraishi, Eita Nagayama
Tür : Dram
(IMDb: 7.9)
Genç bir yakuza, borç batağındaki bir "rakugo" sanatçısının yanında çıraklığa başlar. Adamın modadan anlamayan oğlunun Harajuku'nun arka sokaklarında bir kıyafet dükkânı vardır.)
Yapım Yılı : 2005
Oyuncular : Tomoya Nagase, Junichi Okada, Yu Aoi, Toshiyuki Nishida, Takashi Tsukamoto
Tür : Dram, Komedi
Reklamı Kapat