13 Reasons Why

7.5
Ölmek İçin On Üç Sebep 
4 Sezon
58 Dakika
Hemen İzle
6824 kişi takip ediyor.

13 Reasons Why dizisine Genel Bakış

Jay Asher’ın çok satan romanından uyarlanan Netflix Orijinal Dizisi. Ölmek İçin 13 Sebep, Clay Jensen’ın (Dylan Minnette) okuldan döndüğü bir gün, kapısının önünde adına gönderilmiş gizemli bir kutu bulması ile başlayan ve gelişen olayları anlatıyor. Kutunun içinde, iki hafta önce intihar eden Hannah Baker’ın doldurduğu kasetler yer almaktadır. Hannah, Clay’in sınıf arkadaşı ve aynı zamanda hoşlandığı kızdır. Kasette, Hannah hayatına son vermesinin altında yatan on üç sebep olduğundan bahsetmektedir. Clay de bu sebeplerden biri midir? Ölmek İçin 13 Sebep'in baş yapımcıları Tom McCarthy, Brian Yorkey, Selena Gomez, Joy Gorman ve Kristel Laiblin.

13 Reasons Why dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • kvotheKayıtlı Üye

  Sadece ilk sezonu izleyin. Gerçekten sarsıcı bulduğum nadir dram dizilerinden. Her genç hayatından bir parça bulup o acıyı hissedebilir. Çok ağır, üzücü bir hikaye. Bünyesi zayıf olanların izlemesini tavsiye etmem benim için o seviyede bir yapım.


  6

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • KimseMisafir

  Güzel bir dizi izlemek istiyorsanız hemen yorumları kapatın ve izleyin hayata bakış açınız değişecek yaş sınırı bence 16 yeterli olacaktır


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat