Hemen İzle
472 kişi takip ediyor.

24 dizisine Genel Bakış

24, Amerikan Fox televizyonunda yayınlanan, aynı zamanda Türkçe altyazılı olarak Cnbc-e kanalında gösterilen bir polisiye macera dizisidir. 24 dizisi ismini gerçek zamanlı anlatımından dolayı almaktadır. Her sezonda 1 gün işlenir, sezonlar 24 bölümdür. Her bölümde günün 1 saati anlatılır. Bir sezon uzun metrajlı bir film gibidir. Dizinin ana karakteri Jack Bauer, hükümet için Anti Terör Timinde (CTU - Counter Terrorist Unit) çalışan bir ajandır. Los Angeles bölgesinde çalışan Bauer, terörizm olaylarını tespit edip önlemekle görevlidir. Aynı zamanda Jack Bauer dışında ki diğer ajanların etrafında geçen olaylar, hükümet ve terörist kanadındaki gelişmeler de anlatılır. Jack Bauer'in terörist atakları önlemesi için sadece 24 saati vardır. Emmy ödüllü dizinin yıldız oyuncusu Kiefer Sutherland (Jack Bauer), ilk 10 bölümde ki performansıyla Altın Küre ödülünün sahibi olmuştur.

24 dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • katacaKayıtlı Üye

  Dünyanın özgür ve demokrat ülkesi olarak lanse edilen AB’de başkan seçilenler dahil başta güvenlik daireleri olmak üzere diğer resmi dairelerine bu kadar çok casus ve hainin rahatça girmiş ve konuşlanmış olmasına izldiğimiz bir film dizisi de olsa doğrusu çok şaşırdım ! Bu absürdlük hariç dizi bana göre 10 üzerinden en az 9’luk dizi !


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • selinceKayıtlı Üye

  ilk 2 sezon güzeldi 4 sezonu atladım çünkü saçmaladı 5 sezon fena değildi 6 sezon yine saçmaladı bir ruslar kötü bir müslümanlar bir tek abd masum :))ama baksanız aslında kendileri terorist adamlarını kolundan bacağından vurmak yerine anında öldürüyorlar ırakta müslümanlara niye işkence yaptıklarına şaşırmamak gerek


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat