Alias Grace

7.6
Alias Grace 
1 Sezon
45 Dakika
Hemen İzle
714 kişi takip ediyor.

Alias Grace dizisine Genel Bakış

Alias Grace, fakir bir genç kadın olan, İrlanda'dan Kanada'ya göç eden Grace Marks (Sarah Gadon) ve onun tek dayanağı James McDermott'un gerçek hikayesinden esinlenmiştir. 1843 yılında işvereni Thomas Kinnear ile kahyası Nancy Montgomery'in (Anna Paquin) vahşice işlenmiş cinayetinden suçlanarak mahkum edilmiştir. Grace ömür boyu hapis cezasına çarptırılmış, James ise idam edilmiştir. 1840'lı yıllarda Grace bu çifte cinayetten dolayı Kanada'nın en gizemli ve şöhretli kötü kadınlarından biri haline gelmiştir. Tartışmalı mahkumiyet yılları sonrası 30 yıl içeride yattıktan sonra hakkında beraat kararı çıkmıştır.

Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • klapxxKayıtlı Üye

  Dizi çok güzeldi özellikle de bölüm sonu şarkısı ama dizi bitince sanki sezonun ortasından başlamışım da başında bi şeyler kaçırmışım gibi hissettim


  11

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ormanmeyveliKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  Sonunda Grace`in masumluğunun ortaya çıkmasına sevindiğim kadar , doktorun Grace`e hiçbir şey demeden bırakıp gitmesini, ki üstelik birbirlerini sevdiklerini düşünüyorum, ve ikisinin de hayatlarının değişmesine sebep olduğu için doktordan da nefret ettim. Açıkçası, Grace`in masum olduğunun anlaşılması dışında sonu istediğim kadar tatmin edici bitmedi benim için. Gerçekten de delirme garantili bir finaldi.

  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat