Aşk 101

7.4
Aşk 101 
2 Sezon
46 Dakika
Hemen İzle
1196 kişi takip ediyor.

Aşk 101 dizisine Genel Bakış

Okula devam edebilmek için en sevdikleri öğretmenlerini okulda tutma konusunda plan yapan 17 yaşında bir grup asi genci odağına alan hikaye gençlerin aşkı keşfetme süreçlerini odağına alıyor. Gençler, öğretmenlerini okula yeni gelen basketbol koçuna aşık etmek üzere işe koyulduklarında asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar ve bu yolculukta beraberken güçlü olduklarını, sevginin ise zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Yorumlar 44 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • hatice-sunguKayıtlı Üye

  son zamanlarda izlediğim en iyi diziydi. Bazı saçma kısımları olsa da içindeki hisler öylesine gerçekti ki hayatımda bazı şeyleri sorgulamama sebep oldular


  170

  22

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mellymKayıtlı Üye

  Çok saçma kısımlar olsa da dizinin sinematografik o güzel hissiyatı ve oyunculuklar çok güzeldi. İzlerken sinir olduğum, uğraşılsa daha güzel olurdu ya dediğim çok kısım vardı. Yine de sonuç olarak beğendim ve bitince güzel bir tat bıraktı bence izleyin sonuçta izleyeceğiniz onca Türk dizisine kıyasla daha iyi sayılır.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kkg3525Kayıtlı Üye

  Çok güzeldi .çok beğendim. hayatta çok şımarık, kötü çocuk dediğimiz insanların aslında neler yaşadıklarını bilmeden yargılandığımızı ne kadarda ön yargılı yaklaştığımızı anlatıyor .


  1

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • knur__sk5Kayıtlı Üye

  son zamanlarda açık ara en iyi gençlik dizisi olmuş 🙂 ben izlerken çok keyif aldım ve bölüm uzunluğu çok iyi ben diziyi iki günde bir oturuşta bitirdim. Öyle uzun sıkıcı dizi olmak yerine böyle keyifli çerezlik bir oturuşta izlenecek dizlerin olmadı lazım bence yani olsa çok güzel olurdu.


  0

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat