Avatar: The Last Airbender

7.2
Avatar: The Last Airbender 
1 Sezon
55 Dakika
Hemen İzle
153 kişi takip ediyor.

Avatar: The Last Airbender dizisine Genel Bakış

Avatar olarak bilinen bir çocuk, savaş hâlindeki dünyayı kurtarmak için dört element gücünde de ustalaşmalı ve onu durdurmaya kararlı olan acımasız bir düşmanla savaşmalıdır.

Yorumlar 9 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • mhsaglamKayıtlı Üye

  Hadi 3 sezon 60 küsür bölüm yapamayacağınız için hikayeleri kesip çorba yapmışlar anladık ama karakterleri neden değiştirirsiniz arkadaş bari onlara sadık kalın. Bumi kötü adam resmen, sokka hödük değil, aang çocuk değil, sürekli sorumluluk alması gerektiğini düşünen, pişmanlık tribinde ve ağlak biri. Lan ozai bile azulayı değil zukoyu savundu ya bir yerde. Ayrıca şuan izlediğim yere kadar katara ile aang arasında da hiçbir şekilde romantik gelişmeler olmuyor. Muhtemelen çocuk bunlar falan diyip onu da diziden çıkarmışlardır.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yumatu90Kayıtlı Üye

  Her sezonu 20 bölüm süren çizgi diziyi 8 bölüme indirmek, çizgi filmin hayal gücünü yansıtma becerisini görsel efektle kapatmaya çalışmak büyük beceri istiyor ve başarıyla kapatmışlar. Çizgi film 2005-2008 yapımı. Neredeyse 20 sene geçmiş, yeni nesle geçiş ve eski nesle hatırlatma için bu ortamı (medium) seçmeleri sorgulanabilir ama sonuçta “remastered” vs olsaydı eski izleyiciler 1-2 bölüm bakıp geçebilirlerdi. Farklı bir deneyim olarak bakarsanız memnun olursunuz. Tabi ki “izleyici”den kastım ortalama izleyici. Hayranlar için “kısaltılmış öykü” olarak görülebilir.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • silisyumKayıtlı Üye

  Dizinin ilk bölümünü az önce izledim. Bölüm bir saat. Orjinal serinin her bölümü 20-25 dakikaydı. Bu bir saatlik bölüme 3 bölümlük konu sığdırmışlar. Yani aynı seneryoyu ısıtıp yeniden önümüze sunmuşlar. Bir Avatar Fanı olarak beklentim şuydu: Daha uzun diyaloglar, daha fazla detay. Senaryo metinleri sanki aceleyle yazılmış gibiydi.
  Cast seçimleri gayet iyiydi. İzlerken gözümün önünde orjinal karakterler canlandı. Özellikle Gyatso ve Sokka daha iyi seçilemezdi. Sadece Aang’in kaşları olmamış. Fakat filmdekinin aksine kişiliği, olması gerektiği gibiydi.

  Birinci bölümün aksine ikinciden beklediğimi buldum. Devamına sonra bakacağım.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mekanik2022Kayıtlı Üye

  Orijinal serinin ruhu tamamen ortadan kalkmış. En iyi parçalarından biri olan Sokka’nın mizahı gibi, Katara’nın güçlü iradesi o kadar saçma bir şekilde gösteriliyor ki, Azula sosyopatik eğilimlerini göstermiyor, kıskanç bir kız kardeş olarak gösteriliyor. Ayrıca diğer tüm yan hikayeler birbirine uymuyor. Gerekli olan her şey tamamen kaybolmuş. Yine yeni yeniden olmamış olmamış olmamış….


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • movie-breakerKayıtlı Üye

  2005 yapım filmi bence daha akıcı gerçekten avatar gücü gibi hissettiren bir film ama bu dizide avatarımız ağlıyo sızlıyo gelişmiyo herkesten yardım dileniyor bence netflix bu işi becerememiş


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • murionKayıtlı Üye

  Adamlar hikayeyi resmen çorba yapmışlar. Bir nostalji havasıyla girelim dedik ama yeni bir şey bu resmen. Orijinaline tercih edilecek kadar iyi olduğunu düşünmüyorum. Animasyon versiyonunu izleyin daha iyi.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat