Awaken

7.5
Hemen İzle
520 kişi takip ediyor.

Awaken dizisine Genel Bakış

Dizi, bir köyde gizemli vakaların gerçekleşmesini konu almaktadır. Bu gizemli vakalar, 28 yıl önce gerçekleşen bazı vakalarla bağlantılıdır. Do Jung-Woo (Namkoong Min) ve Gong Hye-Won (Seol Hyun), 28 yıl önce ve günümüzde gerçekleşen vakaların arkasındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışır.

Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • yo-soo-hoKayıtlı Üye

  lgs bir bitsin o zaman izleyecem
  daha bir sürü dizim var
  lgs girecek bütün öğrencilere kolaylık diliyorum


  18

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aynur_ayKayıtlı Üye

  Diziyi izlemekste terettüt eden biri varsa hemen başlasın aşırı güzel dizi sonda bana teşekkür etmeyi unutmayın


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • suleyman07Kayıtlı Üye

  Gizem ,suç ,aksiyon bunları içeren dizler izledim ama bu dizi efsaneydi. İzleyin ve ters köşelere hazırlıklı olun .Bileceksiniz doğru olmadığını ama yinede cevaplar ortada olmasına rağmen yanılgıya düşeceksiniz. İyiydi , çok iyi.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aypesimdenkosemreKayıtlı Üye

  Twitterda bir kız başkasına önermişti bu diziyi merak edip bari bende başlayım dedim. Büyük ihtimal önerdiği kişiden daha hızlı başladım ve bitirdim. Dizinin abartıldığı kadar güzel olmadığını yazacaktım ama geri menti bulamadım.

  Şimdi diziye kötü diyemem sadece abartıldığı kadar güzel değil. Ben böyle deli dolu başrol erkekleri çok seviyorum o yüzden buradaki başrol erkek de bu ihtiyacımı karşıladı. Bölümlerin altındaki yorumlardan da göreceksinizdir çok rahat ilk 4-5 bölüm hiçbir şey anlaşılmıyor. Yani bir olaylar var ama çok gizemli olduğundan bölümleri anlamayarak izledim. Ama sonra olaylar vay amk derecesinde gelişti. Bunu da mı yaptınız be oldum izlerken. Zaten bölümleri izleyip biraz teori kurunca olaylar da çözülmüş oluyor.

  Polisin yanında çalışan kızı çok sevdim. Her kdramada vardır bu tip o yüzden sezon boyunca hiç üzülmesini istemedim böyle bilmiyorum içim baya kaynadı hele diğer FBI ajan kızın yanında fıstık gibi geldi bana.

  FBI ajan kız bölümlere dahil olduktan sonra açıkçası çok uzun bir süre alışamadım çok donuk geldi. Birde bu kız yüzünden sanki aşk üçgeni varmış gibi oldu ama merak etmeyin öyle bir şey olmuyor. Hiçbir diziyi kolay kolay yarım bırakmam yada kaliteli dizi olsa dahi aşk üçgenlerine tahammülüm yok. Bu dizi de varmış gibi gösterdi ama bu aşk üçgeninin sonunu iyi bağladığı için problem çıkmadı. Devam ettim diziye. Ama dediğim gibi ikinci ajan olan kıza bir türlü alışamadım son bölümlere yakın sevdim.

  Polisin ekibi çok iyiydi böyle eğlenceli bir ekibi vardı ama bir bölümde beni bir kişi şaşkınlığa uğrattı izleyince anlarsınız djkkdowd

  Bu dizi bu arada doğaüstü olabilir ama fazla değil ucundan. Olaylar akıcı. Bir iki bölüm duraksıyor ama genel haliyle akıcı bir dizi.

  Sonu da beğenenler de olmuş daha iyi olabilirdi diyenler de. Kötü yorum çok görmedim. Bana göre ise daha iyi olabilirdi. İzleyince anlayacaksınız şimdi spoiler olmasın ama hani bazı ilişkileri kavuşmuş görmek isterdim. Belirsiz bir sonla bitmiyor. Beklediğim şey olmadı. Bana göre sonu hariç akıcı ve değişik bir konusu vardı şans verilebilir


  4

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat