Beautiful Mind

7.7
뷰티풀 마인드 
1 Sezon
60 Dakika
Hemen İzle
517 kişi takip ediyor.

Beautiful Mind dizisine Genel Bakış

Dizi, Mary Shelley'nin Frankenstein romanı temel alınarak yapıma alınmıştır. Dizi, hem psikopat hem de dahi bir beyin cerrahının bir kadını sevdikten sonra insani özelliklerini geri kazanmasını konu alıyor. Kye Jin Sung (Park So Dam) şiddet suçları departmanında çalışan bir detektiftir. Lee Young Oh (Jang Hyuk) ise hastanede doçentlik seviyesine yeni yükselmiş olan bir beyin ve sinir cerrahıdır. Bir gün, kendini garip hasta ölümlerine dahil olmuş olarak bulur. Beautiful Mind, sıradan tıbbi prosedür sisteminden sıyrılıp öldüren biri, kurtaran biri, kovalayan biri ve kovalanan biri üzerine gizemli bir hikaye anlatmanın sözünü veriyor.

Yorumlar 10 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • nahitKayıtlı Üye

  sizi klasiklere girdi gerecek durumda 10/8 hak ediyor. oyuncular adeta o hayatta demlenmiş izleyin sıradan biri dizi değil. kötü tarafı ise çok hızlı bitiyor. jang hyuk (korede ismini bildiğim tek artis) genelde hep yüksek karekter ve oyunculuk gerektiren dizilerde oynar ve hep altından kalkar o hayatı tatmış içinden çıkmışcasına yansırtır ki ortada dizi değil o hayatı içindeymiş de kıyıdan röngenlediğinizi sanırsınız. dizileri de hep güzel akıcı ve hoştur. türkiyede bu kalitede oyuncu olmasını isterdim.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sevdanadirKayıtlı Üye

  Muhteşem bi dizi, asla ne olacağını tahmin edemiyorsunuz doktor lee ye çok üzüldüm her bölüm efsane kesinlikle izlemeye başlayın bu site kadar kaliteli bi platform daha görmedim harikasınız ?


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nutella06Kayıtlı Üye

  Diziye başlamamın sebebi konusuydu bence baya farklı ve güzel bir konusu var. Dizi genel olarak güzeldi hele karakterlere gerçekten bayıldım ana karakter olan jang hyuk ise apayrı bir mükemmellikte.

  Spoiler içeren alan

  sadece sonunun bu kadar kısa olması biraz üzdü keşke daha uzun olsaydı ve ana karakterlerin aşklarına daha fazla yer verilseydi

  Hemen izlemeni öneririm harcadığın vakte değeceğini düşünüyorum


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat