Beautiful World

아름다운 세상 
1 Sezon
65 Dakika
Hemen İzle
526 kişi takip ediyor.

Beautiful World dizisine Genel Bakış

Dizi, iki farklı ailenin etrafında dönmektedir. Park Moo-Jin (Park Hee-Soon) ve Kang In-Ha (Choo Ja-Hyun) çiftinin oğlu (Nam Da-Reum), okulda uğradığı zorbalıktan dolayı ağır bir şekilde yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Bunun üzerine, Park Moo-Jin ve Kang In-Ha çifti, okulda yaşanan bu zorbalığı ortaya çıkarmaya çalışır. Zengin olan Oh Jin-Pyo (Oh Man-Seok) ve Seo Eun-Joo (Cho Yeo-Jung) çiftinin oğlu (Seo Dong-Hyun) okulda başını bir belaya sokar. Bunun üzerine, Oh Jin-Pyo ve Seo Eun-Joo çifti, bu olayı örtbas etmeye çalışır.

Yorumlar 6 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • Park Hee Soon için başlıyorum hadi bakalım


  2

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
   • İyi ki başlamışım ve böylesine güzel mesajlar içeren bir diziyi izleyebilmişim. Evet temposu biraz yavaş ve konu uzatılmış gibi ama ben beğendim. Class of Lies’ı hatırlattı bana ama o daha sürükleyiciydi ve aksiyonluydu.
    Gerçekten bazı hayat derslerini dizilerden öğrenebiliyorsunuz, bu da o dizilerden biri bence. Tabii ki sadece bir dizi ama her insanın kendinen bir parça bulacağını düşünüyorum. Eğer bunalmış ve bazı çıkış yolları arıyorsanız size yardımcı olabilir. Neyse çok abartmamak lazım. Çevirenlere ve dizigom’a teşekkür ediyorum.


    2

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat