Blind

Blind 
1 Sezon
64 Dakika
Hemen İzle
2254 kişi takip ediyor.

Blind dizisine Genel Bakış

Dizi, haksız yere kurban haline gelen masum insanların ve rahatsız edici gerçeklere gözlerini kapatan sıradan faillerin etrafında dönmektedir.

Yorumlar 42 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • gamze-kayaKayıtlı Üye

  Yaaaaa bu dizi buraya gelmiş bölüm biriksin diye kendimi tutuyordum şansa buraya geldi buradan izlerim tabii 6 bölümü kendimi tutmama rağmen izledim ama bu hafta dört bölüm üst üste dizigomdayım iyi oldu bu ?adminler sayenizde telefonu açtığım da direkt dizigoma giriyorum eklenen bölümler var mı diye ??


  55

  5

  Cevap yazmak için üye ol.
 • k_dramaayse10Kayıtlı Üye

  Mouse izleyip beğenen herkese öneririm aşıııırı iyi bi dizi kafam çok karıştı ama bi o kadar da güzeldi dizi katili bul aya çalışırken gerçekten beynim yanmıştı


  40

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aksiiKayıtlı Üye

  Aşşırı iyi bir dizi en sevdiyim dizi oldu 2.kez izleyeceğim ama Kwan Yoo na nın ölmesi kötü oldu geri kalan tek bir noktasına kadar mükemmel her kese tavsiye ederim hele dizide aşk meşk işleri olmaması ayrı bir mükemmeliyyet


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kukaleKayıtlı Üye

  Şimdi, öncelikle oyunculuklar aşırı iyi ve gerçekten inandırıcıydı. Dizinin konusuna gelecek olursak bir bakım merkezinin (yetimhanenin) ne kadar kötü ola bileceğini, mevki sahibi kişilerin bunu ne kadar kötüye kullana bileceğini, travmaların ve istismarın nelere yol aça bileceğini özetleyen bir dizi.
  Drama, brotherhood/brother issues, cinayet, travmalar, psikolojik sorunlar barındıran dizileri seviyorsanız tam sizlik.
  Kötü tarafıysa dizide çok fazla karakterin olması ve her karakterin yüzeysel işlenmesi. Çok dinamik bir dizi, tempo hep yüksek sonuç olarak izleyiciyi fazla yoruyor. ( Bazen karakterlerin ne yapmak istediğini anlamadığınızda ana avrat sövmeye hazır olun)
  Ve son olarak- hiç bir şey tesadüf değil.
  DİP NOTE: normalde sitenin çevirileri çok başarılı ama bu dizide çevirilerde küçük yanlışlar fazlaydı. Ama yine de izlenir.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat