Color Rush

6.9
Color Rush 
2 Sezon
15 Dakika
Hemen İzle
208 kişi takip ediyor.

Color Rush dizisine Genel Bakış

Rengi görme yeteneğini sınırlayan nörolojik körlükle yaşayan Yeon Woo, çoğu insanın görmeye alışkın olduğu dünyadan çok farklı görünen bir dünyada büyüdü. Sadece değişen gri tonlarını görebilen Yeon Woo, dünyanın renklerle dolu olduğunu biliyor ama onları hiç görmedi. En azından Yoo Han'ın dünyasına girdiği güne kadar.

Yorumlar 17 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • deryoongiKayıtlı Üye

  BL ve GL izleyen biri olarak dizigomda daha fazla LGBT içerikli diziler olsa çok iyi olur cünkü bu sekteöründe izleyicisi çok


  23

  8

  Cevap yazmak için üye ol.
 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Açıkçası bl izleyen biri değilim ama ya da izlesem çoğunlukla Tayland bl dizisi izliyorum, yine de bu dizinin konusu ilgimi çekti. Bakarım o yüzden beğenmezsem bırakırım.


  22

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • jivijufaenKayıtlı Üye

  ne güzel işte 2 sezon birden gelmiş weak hero class 1’de öyle gelseymiş onu da bekleriz. etkileyici bir diziye benziyor alayım bari seni favorilerime. zamanla seni de izlemeye başlarım


  12

  3

  Cevap yazmak için üye ol.
 • thearmycookieKayıtlı Üye

  Tek kelimeyle mükemmeldi.3. sezon gelecek değil mi?Böyle bir son olacağını sanmıyorum çünki.Ayrıca -sadece bu sitede olan- bir bl dizisi önerir misiniz? Bl olmasa bile herhangi bir kdrama da olur.Diğer sitelerdeki izlemeye çalıştığım bl dizileri de açılmıyor.Telefondanda ekran çarpılıyor.O yüzden bu siteden olsa iyi olur.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • taetxtKayıtlı Üye

  Aslında çok güzeldi. Fakat 2.sezon sinirimi bozdu. Neden başrol değişti onu da anlamadım. En azından 2.sezonda yeon-woo, o çocuğu arayabilirdi. Ama o bunu seçmedi. Neyse, genel olarak hem üzüldüğüm hemde beğendiğim bir Kore bl dizisiydi.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • rk111veKayıtlı Üye

  konusunu çok beğendiğim ve yüksek beklentiler içinde izlemeye başladığım için mi bilmiyorum ama ilk sezonu sevmedim ve gidişatı merak ettiğimden atlaya atlaya izledim.(oyunculuklarına ve aralarındaki çekimin sıfır olmasına rağmen, tavsiyem izlemeyin vakit kaybı). ikinci sezon zaten ana karakter değişikliğinden tam bir fiyasko, birinci sezonda henüz diziye alışamamışken bir de bu hevesimi resmen kara delik gibi yuttu.


  0

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat