Disenchantment

7.2
Disenchantment 
5 Sezon
28 Dakika
Hemen İzle
332 kişi takip ediyor.

Disenchantment dizisine Genel Bakış

Disenchantment, parçalanmak üzere olan Orta Çağ krallığı Dreamland’de geçiyor. Bentwood Prensi Guysbert ile evlenmekten vazgeçen Prenses Bean kendisini farklı bir dünyanın içerisinde bulur. Düğün töreninden kaçan prenses kendi kaderini çizmek için sarayından çıkarak gerçek dünyaya adım atar. Hayatta kim olduğunu çözmeye çalışan Bean, Elf arkadaşı Elfo ve içindeki şeytan Luci ile türlü maceralara atılır. Fantastik yaratıklarla dolu bu dünyada canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan yer alıyor. Simpsonlar efsanesinin yaratıcısı Matt Groenling tarafından hayata geçirilen yapımın seslendirme kadrosunda Abbi Jacobson, Nat Faxon, Eric Andre, John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Noel Fielding ve Lucy Montgomery gibi isimler yer alıyor.

Disenchantment dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • temurzeynKayıtlı Üye

  Neden kimse yorum yapmamış başlamak isteyen varsa hiç durmasın aşırı komik ve kara mizah barındırıyor ayrıca kurgu da çok güzel. Yakında 3.sezon çıkacak. Do İt !


  21

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • chardee_Kayıtlı Üye

  harika bir şey tüm sezonlarını izledim hala da sıkıldıkça izliyorum hem güldürüyor hem üzüyor hem mutlu ediyor hemde izlerken küfür ettiriyor muazzammmmmmmmmmmmmmm


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat