Divorce Attorney Shin

7.5
신성한, 이혼 
1 Sezon
67 Dakika
Hemen İzle
173 kişi takip ediyor.

Divorce Attorney Shin dizisine Genel Bakış

Dizi, 45 yaşındaki boşanma avukatı Shin Sung Han'ın (Cho Seung Woo) çeşitli ailelerin sorunlarını nasıl çözdüğünü anlatmaktadır. Uzman bir boşanma avukatı olarak inanılmaz derecede hassas olan Shin Sung Han, inanılmayacak kadar vahşi müvekkilleriyle uğraşmak zorundadır, ancak teselliyi en yakın iki arkadaşında bulur.

Yorumlar 10 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Beklediğim bir diziydi. Buraya geldi iyi oldu. Umarım içinde komedi de vardır. Cinayet dizilerinden bir türlü çıkamadığım için az gülmeye ihtiyacım var.


  25

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aleyskaKayıtlı Üye

  Güzel bir diziye benziyor. Duty After School sayesinde büyük bir boşluğa düştüğüm için onun part2 si gelene kadar bu diziye bir şans vereceğim.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • gamze-kayaKayıtlı Üye

  Secret forestdaki savcı rolü çok yakışmıştı bu rolü biraz daha konuşkan olmuş değişik oldu ama yakışır daha izleyememiştim buraya geldiğine göre başlamam lazım ve nedense kore dizilerin on tanesinden sekizi hukuk konulu oluyor bu konu ülkece daha nı çok izlenir acaba en çok bu konu üzerine dizi çekiyorlar son aylarda çıkan tüm diziler hukuk konuluydu lütfen biraz da asker dizileri çekin acaba ülke olarak ordu asker konuları kırmızı çizgileri olduğundan mı az acaba arada düşünüyorum bu yorumu okuyan arkadaş sende düşün benim gibi aman neyse adminler çevirdiğine göre izlemek görevimiz ??


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat