Doctor Who

8.6
Doctor Who 
14 Sezon
47 Dakika
Hemen İzle
48369 kişi takip ediyor.

Doctor Who dizisine Genel Bakış

Bu Doktor bambaşka bir doktor. İsmi, karakteri, tavırları her şeyiyle bir muamma. Rose Tyler adında bir kadın, kendisine Doktor diye adlandıran gizemli bir yabancıyla tanışır ve bundan sonra hayatı baştan sona değişir. Kısa süre içerisinde ailesi de dahil bütün dünyanın tehlike altında olduğunu öğrenir. Yapması gereken kurtuluş yolunu bulmaktır..

Doctor Who dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 35 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • bloodymikaelsonKayıtlı Üye

  En kaliteli billim kurgudur net. İzleyecek olanlara önerim, vedalara alışın ve onları kabullenin. Her doktoru kabul edin lütfen. Her birinin hikayesi, yoldaşı, arkadaşları değişiyor çoğunlukla ve bazı izleyiciler bu değişimi kabullenemeyip çok nefret kusabiliyor. Onlardan biri olmayın pls


  110

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • minor11Kayıtlı Üye

  Merhaba dizigom, öncelikle dizileri bize boyle rahat ve erişilebilir bir şekilde sundugunuz için çok teşekkürler . Rica etsem ” İ wanna hear your song” dizisini ekleyebilir misiniz?


  4

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aysematylerKayıtlı Üye

  İlk iki sezon benim için rüya gibiydi kullanıcı adımdan da anlayabilirsiniz:) Şu an 4. sezondayim ama bir yıl ara verip Rose Tyler’i anca aşabildim. Hala eski bölümleri çok özlüyorum, eleştiri yapmak ne haddime fakat beni huzurlu hissettiren o sezonları tadını çıkararak izlemenizi tavsiye ederim!!


  9

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat