Doom Patrol

7.7
Doom Patrol 
4 Sezon
51 Dakika
Hemen İzle
5636 kişi takip ediyor.

Doom Patrol dizisine Genel Bakış

Doom Patrol, Robotman, Negative Man, Elasti-Girl, Crazy Jane ve Doktor Niles Caulder’ın maceralarını konu ediyor. Doom Patrol’ün her bir üyesi onlara insanüstü yetenekler kazandıran korkunç kazalar geçirdi. Ancak bu kazalar çeşitli yaralar ve görüntü bozukluklarına da neden oldu. Çeşitli eziyetlere maruz kalan, travma yaşayan bu ekip, Şef sayesinde bir araya gelir. Onlar artık yaşanan tuhaf olayları araştırmak ve dünyayı korumak için zorlu bir mücadeleye atılır. Titans’ın ardından yaşananların ekrana taşınacağı yapımın kadrosunda Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) gibi isimler yer alıyor. Ünlü DC Comics karakterlerinden uyarlanan dizinin senaryosunu Supernatural’dan tanıdığımız Jeremy Carver kaleme alıyor. . Dizinin yürütücü yapımcılığını ise Greg Berlanti ve Geoff Johns üstleniyor.

Doom Patrol dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • lostideasKayıtlı Üye

  Çok enteresan bir dizi. Saçmalıklar dizisi… Pek çok kişinin ifade ettiği gibi farkında olmamanın ve “pes yani!” dememenin mümkün olmadığı bu saçmalığın dikâlâsı dizide, çok başka bir şeyler de var bir sürü insana inanılmaz bir sürükleyicilik ve muhabbetle izlettiren. Aslında bu saçmalıkları görüp de “böyle bir saçmalığı nasıl izliyor ve seviyorsunuz?” diyenlere biz sevenlerin hayret edip sorması gerekiyor: “Evet biz de sizler gibi bu saçmalıkların gayet de farkındayız. Fakat bu kadar çok saçmalığı göz ardı etmemize ve odağımızdan arka tarafa atmamıza sebep olan hatta unutturan, o kadar başka ve ciddi ve güzel şeyler var ki… Biz de bu kayda değer, duygu dolu, insani, ciddi, samimi ve başarılı oyunculuk ve senaryo, diyalog ve kurguyu nasıl olup da göremediğinize ve/veya görüp de kıymet vermemenize, önemsememenize, umursamamanıza çok şaşırıyoruz!?” Evet bir ton saçmalığın tam da ortasında oyunculukların ve senaryonun işlenişinin bu kadar gerçekçi, ciddi, samimi, duygu dolu olmasıdır bizi cezbeden… Demek sizin nazarınızda bu türden şeyler bir değer ve anlam ifade etmiyor ki, bu yapımın bu kadar yüksek puanlar almasına da bir anlam veremiyorsunuz. Duygular karşılıklı!


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • chronicKayıtlı Üye

  Pek fazla meşhur olmamış DC karakterlerininde bulunmasıyla birlikte bence DC evrenini tanıyanlar için muhteşem bir dizi olmuş. DC çizgi romanlarını az çok bilenler dizinin gayet yerinde bir uyarlama olduğunu düşünecektir. Yoksa aşırı uçuk ve gittikçe saçmaladığını düşünenler olacaktır. Bütçe katlanmış olsa doğal olarak kalitede artar. Başlarken kararsızdım ama iyiki başlamışım. Beğendim.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat