Extra-ordinary You

7.8
Bir Gün 
1 Sezon
35 Dakika
Hemen İzle
4556 kişi takip ediyor.

Extra-ordinary You dizisine Genel Bakış

DanOh zengin bir ailenin biricik kızlarıdır. Kalp hastalığı dışında hayatında büyük bir sorun yoktur, yaşıtları gibi liseye gitmektedir. Birden hayatında bazı tuhaflıklar olduğunu fark eder. Hatırlayamadığı birçok anısı vardır ve zaman zaman kendisini anlamlandıramadığı bazı durumlarda ve yerlerde bulmaktadır. İlk önce bunun bir sağlık problemi olduğunu sansada kısa bir süre sonra hayatındaki bütün bu garipliklerin sebebini anlar ve şok olur. Kendisi bir webtoon (çizgi roman) karakteridir! Bu gerçeğe alışamadan bir de yakın zamanda webtoon’dan çıkarılma ihtimali olduğunu anlayan DanOh kendi kaderini çizmeye karar verir. Ne pahasına olursa olsun webtoon yazarının istediği hayatı değil kendi istediği hayatı yaşayacaktır. Kaderini değiştirmeye çalışırken webtoon’da ilk önce ismi bile olmayan Haru ile tanışır.

Yorumlar 164 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • ekimsuKayıtlı Üye

  Dizi en sevdiğim dizilerden biri oldu ama bence 2.sezonu gelmeli çünkü böyle yarım kalmış gibi oldu. Akılda bir kaç soru bıraktı ve 2.sezonla birlikte akılda ki bu soruların giderilmesi lazım.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • yaqut8899Kayıtlı Üye

  Yani sonu beni tam ikna etti diyemem cunki bazi bosluklar oldu finalde amma dizi cokk iyiydi hem komedi hem sirlarin sozulmesi falan yani izlemke isteyenler icin izleyin derim dizi zaten sizi ilk bolumden akişina alacak


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • z3yn3ppKayıtlı Üye

  İzleyecekseniz ilk önce Youtube’ ye bakmanızı tavsiye ederim dublajını gerçekten iyi yapmışlar. Bu arada dizi gerçekten çok güzel özellikle Rowoon’ un olması çok daha güzell. İzleyecek dizi arıyorsanız izleyin ama ben sonunu tam olarak anlayamadım, yine çokk kısa bir final gösterdiler, şaşırmadım açıkçası.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat