Fishbowl Wives

6.2
Fishbowl Wives 
1 Sezon
43 Dakika
Hemen İzle
126 kişi takip ediyor.

Fishbowl Wives dizisine Genel Bakış

Lüks bir apartmanda mutsuz evlilikler süren altı farklı kadın çizgiyi aşarak kendilerini sadakatsizliğin kucağında bulur. Kurosawa R’nin manga serisinden uyarlandı. Kocasının salonunun yeni şubesini duyurdukları gösterişli doğum günü partisinin ardından Sakura, altın balığı almak için gittiği dükkânın sahibi Haruto’dan etkilenir. Sakura’nın yaptıklarıyla ilgili dedikodular internette dolanmaya başlar. Bebek istediğini söyleyince kocası tarafından reddedilen Yuka, eski sevgilisi Jun ile görüşür. Noriko’nun kocası, eşinin hazırladığı öğle yemeğini iş arkadaşı Tsuta ile paylaşır ve sıra dışı bir teklifte bulunur. Ran, Sakura’dan abisi Haruto’yu terk etmesini ister. Sota ve eşi Saya eskiden birlikte koşmaya gitse de artık Saya tüm gün içmekte ve kanepeden neredeyse hiç kalkmamaktadır. Sakura ve Haruto, Kamakura’yı ziyaret eder.

Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • nesheKayıtlı Üye

  Bence dizi cok iyi.Konu,olaylari isleme sekileri muazam -hosuma gitmeyen sey Sakuranin hikqesi tum 8 bolumde lmasi ,garip fetisleri olan es ve hamile kalmak isteyen kiza biraz daha dikat cevirebilirdiler.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • jezabelKayıtlı Üye

  Konusu: Lüks bir apartmanda mutsuz evlilikler süren altı farklı kadın çizgiyi aşarak kendilerini sadakatsizliğin kucağında bulur. Kurosawa R’nin manga serisinden uyarlanmış.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat