From Now On, Showtime!

7.4
From Now On, Showtime! 
1 Sezon
70 Dakika
Hemen İzle
560 kişi takip ediyor.

From Now On, Showtime! dizisine Genel Bakış

From Now, Showtime! dizisinde, Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin) en popüler sihirbazlardan birisidir. Fantastik sihir becerileri ile sahnede ve televizyonda canlı performanslar sergilemektedir. Birçok kişi tarafından havalı ve karizmatik bir sihirbaz olarak görünsede, kindar sözleri ve keskin diliyle de çokça tanınmaktadır. Ayrıca hayaletleri görebilmesi ve onlarla iletişim kurabilmesi gibi gizli bir yeteneği vardır. Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin) hayaletlerden korkmadığı gibi onlara ne yapmaları gerektiğini söyleyerek manipüle ediyor ve onları kullanıyordur. Bir gün Cha Cha-Woong (Park Hae-Jin), alışılmadık yetenekleriyle işine hevesli bir kadın polis memuruyla (Jin Ki Joo) tanışır. Hayaletlerin yardımıyla birlikte vakaları çözmeye çalışırken aralarında romantik bir ilişki gelişir.

Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • xaticeKayıtlı Üye

  Dizi güzel ama biraz sıkıcı güzel yerleride vardı mesela şu kõturuhin olduğu yerleri yade kõmi olan yerlari memur go ve sihirgar birlikte yatağin üzerinde yatarken sihirgerin tipi çok kõmikti yani dizi izlelene bilir ama bazı yerlari çök sıkıcı


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • beybunKayıtlı Üye

  Dizi çok güzeldi. Asla sıkıcı ve bunaltıcı değildi. Her bölümünü keyifle izledim. Abyss dizisini izlerken çok sıkılıp üçüncü bölümün yarısında bırakıp bu diziyi izlemeye başladım ve iyi ki de öyle yapmışım. Konusu ve olay akışı ile, karakterleri ile harika bir diziydi.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • anemon-2Kayıtlı Üye

  başka bir sitede izlemeye başlayıp bir bölüm bile bitmeden kapatmıştım sürekli reklam çıktığı içim. bu siteye gelmesine çoook sevindim en kısa sürede tekrar başlamayı düşünüyorum.


  4

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat