Futurama

8.5
Hemen İzle
132 kişi takip ediyor.

Futurama dizisine Genel Bakış

Fry pizza dağıtıcısıdır.2000 yılına girilen yılbaşı gecesi kazara teslimat yaptığı laboratuvarda bir makineye girer. 31 Aralık 2999 gecesi yeniden uyanır. Tek gözlü Leela ve robot Bender ile tanışır. Ortak noktaları yapmak zorunda oldukları işten nefret etmeleri ve bundan kaçmalarıdır. Fry ve arkadaşları, Fry'ın hayattaki tek akrabası olan yaşlı yeğeni Farnsworth'a ulaşırlar ve macera başlar.

Futurama dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 2 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • pyrexia8ryKayıtlı Üye

  MERAK ETMEYİN SPOILER VERMEYECEGİM..
  En iyi sitcomlardan mıdır bilmem ama çok iyi bi sitcom. İlk 2 sezonu izlerken pek sarmadigini hatırlıyorum, muhtemelen o zamanlar beni daha çok eğlendiren serileri izlediğim icindir bilmiyorum ama 2. sezondan sonra beni bir sardı müptelası oldum bu serinin resmen..
  Karakterleri çok seviyorum özellikle BENDER AŞIĞIM SANA COCUK (roboseksüel olduk iyi mi fjekdjdkendkendsk – kendisi robottur anlayacağınız üzere..)
  Bölümler birbirinden tam bağımsız değil aslinda, yani bağımsız evet ama bazı konular diğer bölümlerde devam ediyor ve heyecanla bu konu nasıl çözümlenecek diye bekliyorsun. Mesela istediğim çift birlikte olacak mı? Leela uzaylı ailesini ya da kendi türünden birini bulabilecek mi? Ya da en azından ailesi onu neden terk etmiş bunu öğrenebilecem miyiz? Fry geleceğe gelmeseydi nasıl olurdu? Ya da fry geleceğe geldikten sonra ailesinin yaşantısı nasıl olmuş? gibi gibi..
  Ben çok sevdim bu seriyi, devamı olarak 2 sezon daha gelecekmiş ilerleyen zamanlarda. O sezonları da izlerim sanırım ama 7. sezon o kadar iyi bitti ki çok huzurluyum şu an jdkshddiojdksn
  Neyse izleyin ışte amaaan


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat