Gannibal

7.4
Hemen İzle
162 kişi takip ediyor.

Gannibal dizisine Genel Bakış

Büyük bir olay çıkardıktan sonra polis memuru Daigo Agawa, karısı ve kızını Kuge adındaki ücra bir dağ köyüne götürür. Görev yapan bir önceki polis memurunun gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasına rağmen bu sıkıntıdan kurtulmak için güzel bir yer gibi görünür. Bir gün dağda yaşlı bir kadının cesedi bulunur. Goto ailesi bir ayının saldırdığını söyler ama Daigo bir insana ait ısırma izlerini fark eder. Çok geçmeden bu köyde her şeyin göründüğü gibi olmadığı açığa çıkar.

Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • gamze-kayaKayıtlı Üye

  Bende Lucas ve Taeyonga benzettim tabii daha yakından tanıyanlar benzetemez de göz ve kaş şekilleri onları hatırlattı bana birini daha anımsatıyor ama o aklıma gelmedi adam bir de fotoğraftakiyle tamamen aynı durmuyor o yüzden emin olamıyorum ???


  10

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dododoriKayıtlı Üye

  İkinci sezonu bu yıl gelecekmiş aşırı sevindim. Mangasının 1. cildi dizide ilk 2 bölüme denk geliyor. Sezon çok heyecanlı bir yerde bitti. Genel olarak mangayla benzerdi. Olayların aniden hızlanıp aniden yavaşlaması ve oyunculuklar güzeldi. Başroldeki abinin kafasına buyruk halleri kafayı yedirdi bana.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat