Hellbound

6.6
Hellbound 
1 Sezon
52 Dakika
Hemen İzle
935 kişi takip ediyor.

Hellbound dizisine Genel Bakış

Doğaüstü varlıkların insanları kanlı bir şekilde cezalandırarak cehenneme mahkûm ettiği bir ortam, ilahi adalet temelinde kurulan dinî bir gruba zemin hazırlar.

Yorumlar 24 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • nagihan3Kayıtlı Üye

  Bu diziyi bekliyordum çıkar çıkmaz ilk bu sitede gördüm , dizigom her an daha da iyi oluyor 1 seneden fazladır burdayım ve gayet memnunum teşekkürler dizigom ve dizi ?


  47

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • diegoshrrKayıtlı Üye

  Dizigom gerçekten hayallerimin sitesi, reklam yok ayrıca donmada yok. Arada donuyor o da bizim int ile kaynaklı. Gerçekten harikulade bir site altyazılar çok kaliteli. Buram buram emek kokuyor. Umarım zaman geçtikçe değeriniz daha çok bilinir. Ayrıca dizilerin hemen gelmesi mükemmel bir olay çoğu sitede Bulamazsınız böyle bir şey. İlk üye olduğum dizi izleme sitesi bu sitedir. Ve muhtemelen son olucak çünkü bütün izleyeceğim diziler burada bulunuyor.


  21

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • boccacioKayıtlı Üye

  Çok saçma yaratıklar geliyor de amaçları ne neden geliyorlar , madem dizi başında kotuleri öldürüyorlar diye uyduruldu bebek çıktı sonda annesi babası kendini mi feda etti bebek için bir gram olay örgüsü yok saçmalık he bide sonda öldürülen kadın yeniden canlandı ilk sezona göre gayet de yetersiz bir konu işlenmiş konu bile denemez 3 yaratık öldürüp ceset yakıyor mantıksız


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat