Her Private Life

7.7
Her Private Life 
1 Sezon
68 Dakika
Hemen İzle
1510 kişi takip ediyor.

Her Private Life dizisine Genel Bakış

Dizi, bir fangirl olan Sung Deok-Mi (Park Min-Young) ve bu fangirl'e gönlünü kaptıran Ryan’ın (Kim Jae-Wook) etrafında dönmektedir. Deok-Mi, bir sanat müzesinde küratör (sergi düzenleyicisi) olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda bir idolün büyük bir hayranıdır ve bir fangirl olduğunu gizlemektedir. İş hayatında tamamen işine odaklanırken, özel hayatında bir fangirl olarak aktivitelere katılmaktadır. Bir gün, onun çalıştığı sanat müzesinde müdür olarak yeni çalışmaya başlayan Ryan, Deok-Mi’nin çifte yaşamını öğrenir.

Yorumlar 17 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • flenchky-starKayıtlı Üye

  Dizi o kadar güzeldi aşırı sevdim. Devamı olmasını isterdim. Bu arada siteniz o kadar güzel ki çok fazla Kore dizisi seçeneği var. Keşke mobil uygulama falan olsa o zaman çok iyi olurdu.


  28

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • birkdramaloverenoktakomKayıtlı Üye

  Dedim bi bakiyim bu neydi konusu harbici güzelmiş ama daha izliyceğim bir sürü dizi var sıra gelirse ksjskjsksjs. Bu arada siteniz galiba şuana kadar dizi izlediğim bir çok hatta bütün sitelerden çok daha iyi kullanımı çok kolay ve dakikada bir reklam çıkmıyor bayılıyorum dizigoma. Emeği geçen herkese çok teşekkürler:))


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat