Hometown Cha-Cha-Cha

8.4
Hometown Cha-Cha-Cha 
1 Sezon
78 Dakika
Hemen İzle
2416 kişi takip ediyor.

Hometown Cha-Cha-Cha dizisine Genel Bakış

Yaratıcılığını Shin Ha-Eun'un üstlendiği Hometown Cha-Cha-Cha, ilk yarım saatini çoğunlukla Yoon Hye-Jin üzerinden işlemektedir. Genç kadının yalnızlığını, hırsını, işsizliğini, bunalımlarını ortaya sürerken hikâyenin ilk kıvrım noktasını öne sürmek için hazırdır.

Yorumlar 49 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • mydiziciKayıtlı Üye

  Romantik komedi Kore dizi sevenler için önerebilecek mükemmel bir dizi. Entrika, aldatma, gerilim olmadan izleyebileceğiniz başrollerin uyumundan tut, mahalle kültürünü aralarındaki sevgi bağını tüm sevecenliğiyle yansıtan bir dizi. Ağzım kulaklarımda izledim her bölümünü yalnız 14.bölümde de bitebilirmiş son iki bölüm gereksiz uzadı ama yinede keyifliydi….


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sinemakolikKayıtlı Üye

  İçinizi ıstan, sımsıcak, samimi diyalogların olduğu güzel bir dizi izlemek istiyorsanız hiç beklemeden başlayın. Dizinin çekildiği yer mükemmel bir doğa güzelliği sunuyor. İnsanı yormayan aksine dinlendiren ve en önemlisi sürekli gülümseten bir havası var. Dizinin kurgusunu beğendim. Bu arada dizide olan mahalle kültürünü görünce; samimi sıcak ilişkileri birbirlerine olan ilgileri ve en önemlisi birbirlerine yardım etmeleri işte bunları kaybettik ne yazık ki! insanın içi sızlıyor bu kültürden neden vazgeçtik.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • berna17829294729Kayıtlı Üye

  Bir dizinin entrika ve aşırı dram olmadan nasıl güzel olacağımı göstermişler… Çok beğendim diziyi sade, kafa yormayan ve eski mahalle kültürünü yansıtan sıcacık bir dizi. İzlerken keşke orada yaşasaydım diye düşündüm.. Evet izleyin ve izlettirin eminim sizlere de iyi gelecektir 🙂


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
   • bimelodiKayıtlı Üye

    Ben de ayni fikirdeyim cok tatlı samimi bir yer insanları sıcak (izlerken boyle bir yere taşınma fikri guzel olurdu dedim kendime :)) ilk bölümlerden favorilerim arasina girdi.♡😌


    0

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat