Insider

7.4
인사이더 
1 Sezon
61 Dakika
Hemen İzle
519 kişi takip ediyor.

Insider dizisine Genel Bakış

Dizi, bir soruşturma için gizli bir görevdeyken her şeyin sarpa sarmasıyla kendisini hapishanede bulan Kim Yo-Han’ın (Kang Ha-Neul) etrafında dönmektedir. Hapishanede kumar oynarken kaderini değiştirmek için bir kart eli elde etmeye çalışır.

Yorumlar 11 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • relaxwwqKayıtlı Üye

  Bu diziyi ilk çıktığı zaman izleyecektim, aklımdan çıkmış. Bügün hatırladım ve izleyeyim dedim. Umarım beklentilerimi karşılar.


  6

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • aypesimdenkosemreKayıtlı Üye

  Çok değişik bir dizi gerçekten. Hani daha önce genel koğuş ağaları olan veya ne bileyim koğuşlar arası üstünlük sağlama gibi vs dizi gördüm de bu dizi gibisini ilk kez görüyorum aw… Bakın cezaevi o kadar garip ki resmen kontrol mahkumların elinde cezaevini mahkumlar yönetiyor. Ve bu cezaevinin çok değişik sistemleri var yani cezaevi dediğime bakmayın devlet onaylı bir kumarhane gibi. Hapishanenin bir bölümü kumar salonu ve burada kazandığın her kumarda cezaevindeki değerin artıyor.

  Bu tarz dizilerimizin olmazsa olması kötü adamlarımız da gayet kaliteli. Son derece kötü olmalarının hakkını vermişler. İzlerken Allah belanı diye diye sövdüğüm yerler oldu. Bunun dışında kötü olsa da yine de kendimi kaptırmaktan alıkoyamadığım kötüler de oldu tabi…

  Ana karakterimiz ilk başta tam bi sünepe. Ama yavaş yavaş sünepelikten zirveye nasıl çıktığını çok güzel bir şekilde anlatmışlar. Gerçekten çok zeki bir karakter. İzlerken bazı yerlerde zekasına hayran kalmıştım. Sonunda da ufak tefek birkaç şeyi daha iyi açıklasalarmış güzel olurmuş ama sonu gayet tatmin edici bitti. İlk dört bölümden sonra baya sarmaya başladı.

  Kesinlikle bir şans verilmeyi hak eden bir dizi


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat