iZombie

7.8
iZombie 
5 Sezon
45 Dakika
Hemen İzle
9656 kişi takip ediyor.

iZombie dizisine Genel Bakış

Zombiye dönüşen bir tıp öğrencisi olan Liv, adli tıpta iş bulur ki yiyebileceği beyinlere erişimi olsun ve bu sayede insanlığını koruyabilsin. Ancak zamanla fark eder ki; yediği her beyin, cesedin sahibinin anılarını kafasının içinde duymasına sebep olmaktadır. Bu durumu kullanmaya karar veren genç kız, kim tarafından işlendiği bilinmeyen cinayet vakalarını patronu ve bir polis dedektifinin yardımlarıyla çözecektir. DC Comics’in iZombie isimli çizgi romanının uyarlanan dizi, Veronica Mars’ın yapımcıları tarafından yaratıldı.

iZombie dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 5 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • rekreasyonistKayıtlı Üye

  Dört günde bitirdim. Spoiler vermeden temel hatlarından bahsedeceğim. Bazı mantık hataları içerse de ben izlediğimden memnun kaldım. Karakterler iyi olgunlaştırılmış ve senaryosu başarılı. Deli gibi güldüğüm sahneleri oldu. Liv’in ve Ravi’nin oyunculukta oldukça yetenekli oldukları bariz.

  1. ve 3. sezon gayet akıcıyken 2. ve 4. sezonda birkaç kere art arda aynı türden bölüm olduğu için bazen biraz sıkıcılaştı. Mayıs 2018’de diziyi iptal etme kararı almışlar yani 5. sezon kesinlikle sıkıcı değil ama aceleci, mantıksız, eksik ve havada kalmış yerleri var.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • cemreKayıtlı Üye

  Zombi konulu diye başlamıştım ama polisiye türünde daha çok ben de polisiye çok sevmiyorum bana sıkıcı geliyor. Sevenler bu diziyide sever, arada da zombilerin yaşamları falan işleniyor.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat