Kill Me, Heal Me

8.3
Kill Me, Heal Me 
1 Sezon
61 Dakika
Hemen İzle
2975 kişi takip ediyor.

Kill Me, Heal Me dizisine Genel Bakış

Zengin bir aileden gelen 7 kişilikli bir adam (Ji Sung) ile doktorluğunun ilk yılında olan bir kadının (Hwang Jung-Eum) arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu hastası üçüncü kuşak bir milyarder Cha Do Hyun ile psikiyatri uzmanlığı asistanlığının birinci yılında olan ve onu gizlice tedavi eden Oh Ri Jin arasında geçen bir romantik komedi. Çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olaydan sonra , Cha Do Hyun hafıza kayıpları yaşar ve sonra kişiliği yedi farklı kimliğe bölünür. Asistan doktor, Oh Ri Jin, görünürde güzel, masum ve popüler bir kadındır fakat o ve ikiz kardeşi, Oh Ri On, diğer yüzlerini gizlerler. Oh Ri Jin para merkezli, pis huyları olan ve profesyonel bir güreşçi olmayı hayal eden biridir; Oh Ri On ise safmış gibi davranmasına rağmen aslında dahi bir dedektif romanları yazarıdır.

Yorumlar 59 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • Maria PuderMisafir

  Spoiler içeren alan

  Yorumunuzu bu araya yazın

  Cha Do Hyun ve Shin Se Gi birbirini tamamlıyor resmen. Se Gi için çok üzülüyordum, ne zaman Do Hyun acı çekecek olsa Se Gi geliyor ve o bütün acılara katlanıyor. Ahn Yo Sub ise o bütün acıların sonu olmak için hep ölmek istedi, çok durgun bir yapısı vardı. Fakat çok sevmiştim onu, keşke veda etme zamanı daha uzun olsaydı. Ahn Yoo Na sahnelerinde o kadar çok eğlendim ki. Oppa diye çığlık atışları çok eğlenceliydi. Hele Oj Ri Jin’e karşı tutumu. Perry Park için söyleyeceğim pek bir şey yok. Çok sevmiştim onu da. Sonunda tüm kişilikler beni o kadar üzdü ki. Hepsi mutluydu en azından. Ji Sung cidden çok iyi oynamış rolünü. Kişilik geçişleri, o duygusal sahneler, bakışları.. Bence her şey mükemmeldi.
  ➡️SONUÇ OLARAK BENCE İZLEMENİZ GEREKEN BİR DİZİ?⬅️


  30

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • zlemmKayıtlı Üye

  Ji sung mükemmel oynamış. Sadece onun için bile izlenir. Ayrıca konusu da çok güzel bir dizi kesinlikle tavsiye ederim. Pişman olmayacaksınız.


  24

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lizeardsz_Kayıtlı Üye

  Kdramaya ilk bu diziyle başlamıştım uzun süre önce başka bir dizinin yorumlarında ismi duyduğumda tanıdık geldi hangi dizi olduğuna bakmak istedim ve ilk izlediğim kdrama olduğunu fark ettim hep bende yeri ayrıydı nasıl unutmuşum bu diziyi bilmiyorum aşırı duygusallıktan saçmaladım :> (kesinlikle izleyin🥹)


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • beybunKayıtlı Üye

  Bu dizi yıllardır karşıma çıkıyordu ve izleyenler fazlasıyla beğendiklerini dile getirip çok övüyorlardı. Birkaç yıl önce sürekli övüldüğü için merak edip izlemek istemiştim ama ilk bölümün yarısında nedense sıkılıp devam etmemiştim. Birkaç yıl daha karşıma çıktı en beğenilen kore dizileri denince muhakak adı geçiyordu. Hem ilk bölümü beni sormadığı için hem de konusu ilgimi çekmediği için hiç izleyesim gelmedi, abartılıyor dedim. Geçenlerde alt karakter yo na ve li on’ un çok komik bir sahnesinin editini gördüm instagramda, çok komik bulunca hadi bi şans verip izleyeyim dedim ve tekrar açtım izledim ve önceden beni sarmayan ilk bölüm su gibi aktı gitti bu sefer peşpeşe bölümleri izledim. Abi cidden acayip harika bir diziydi be. Bazı dizi filmlerin kitaplar gibi okunacak belli bir zamanı vardır. O an zamanı değilse beğenemiyor devam edemiyorsun sıkılıyorsun. Ruhen psikolojik olarak özümseyerek izlemek için hazır hissetmen gerekiyor onu anladım. Daha önce izlemediğim için hiç pişman değilim şu an izlemiş olmaktan çok memnunum, bu birkaç günümü güzelleştirdi. Ji sung sen harika bir oyuncusun. Keşke daha çok dizi çekmiş olaydın izlediğim 3. dizisi ve hepsinde de o kadar iyiydi ki. Diğer dizilerini de izleyeceğim. İzleyip izlemek için yorumlara bakan arkdaslar, tereddüt ettiğiniz bile hata.


  4

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • bilinmeyen1iKayıtlı Üye

  İzlediğim ilk kdrama….. bir yorum yazayım dedim. Öncelikle çok güzel bir kdramaydi. Oyuncuları olsun senaryosu olsun harikaydı komik sahnelerde üzücü sahnelerde çok güzeldi. 2. Kez izlemek istiyorum ama öncelikle listemdekileri izlemem lazım. Sonu çok güzeldi. Ben bu kdramayi 2021 de izlemiştim ama hala çoğu sahne aklimda bazı efsaneler unutulmaz:)) kesinlikle10/10 bir diziydi izlemeyen pisman


  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kirkemKayıtlı Üye

  Aşk dizim bir tanem 5 kere izlediğim tek dizi ben kişiliklerinden intihara meyilli zeki olan ve bay parkı seviyorum ikisi de favorim çok güzel diziydi bir kere daha izlerim boş zamanımda seviyorum bu diziyi 10 üzerinden 9 10 değil çünkü bir iki sevmediğim yer oldu onun dışında perfect


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dadegKayıtlı Üye

  Dizi izlediğim en güzel kore dizileri içinde ilk üçtedir. Hak ettiği bilinirliği görememedi üzücü. Başrol erkek diziyi tek başına sürüklüyor. başrol kadının bağıra çağıra konuşması, abartılı mimikleri olmasa efsaneler arasına girermiş. Muazzam bir kurgusu var, senarist diziyi ilmek ilmek işleyerek son bölüme kadar merak unsurunu korumuş. OSTler ise muazzam.


  6

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat