Kiss Sixth Sense

7.2
Kiss Sixth Sense 
1 Sezon
68 Dakika
Hemen İzle
359 kişi takip ediyor.

Kiss Sixth Sense dizisine Genel Bakış

Kiss Sixth Sense dizisinde, birini öptüğünde onun geleceğini görme yeteneğine sahip Ye Sul (Seo Ji Hye), yanlışlıkla patronu olan Cha Min Hoo'yu (Yoon Kye Sang) öper ve onunla yatakta beraber oldukları bir görüntü görür. Hayatı bu görüntüden sonra tamamen alt üst olur.

Yorumlar 13 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • kubra27esra12Kayıtlı Üye

  şu aralar sürekli aksiyon dizileri izlerken araya böyle bi dizi izlemek bana çok iyi geldi, romantik dizi zehirlenmesi yaşatmayacak komedisi ve en çok da kurgusunu sevdiğim bu diziyi izlemenizi öneririm.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ayca_22Kayıtlı Üye

  çok fazla dizi izlemiş biri olarak 10 üzerinden 6 verirdim. orta kısımlar sürükleyiciydi kendini izletiyor AMA bunun yanında başrol kadın Crash Landing on You’da artık ne kadar başrol Son Ye Jin’i dikkatli izlediyse mimikleri birebir aynıydı. direkt onu izliyorum sandım. mimiklerini bu kadar benzetmesi garip geldi.


  1

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nini_jennieKayıtlı Üye

  Abi nie herkes birbirini tutmayan yorumlar yapmış. A kişisi ağy çko güzelğ bi dıziğ diyor B kişisi pfff iyi değildiğiğ oğrtalamanığn altındağ
  Bitireyim söz size mükemmel ve objektif bir değerlendirme yapacağım, dizinin eksik kısımlarını vs belirteceğimm


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • meryemhiraKayıtlı Üye

  Ortalamanın altında bir diziydi. Boş vaktimi değerlendireyim dedim fazla bir beklentiyle başlamamıştım, yine de iyi değildi. Bir şeyler eksikti. Herkes çok olumlu, abartı yorumlar yapmış aldanmayın benim gibi.


  1

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat