La casa de papel

8.2
La Casa de Papel 
5 Sezon
57 Dakika
Hemen İzle
13877 kişi takip ediyor.

La casa de papel dizisine Genel Bakış

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

La casa de papel dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 31 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • zulé! missing the old daysMisafir

  yine geldim… duygulanmak, ağlamak, yanımda birilerinin olduğunu hissetmek, kalbi aslında tertemiz olan insanlar görmek, mükemmel bir dili kulaklarıma bahşetmek ve özlediğim bütün usta oyuncuları yeniden görebilmek için.
  tekrar merhaba, la casa de papel. hiçbir diziye yeniden başlamadım, hiçbirine karşı istekli olmadım. ama bu herhangi bir dizi değil. muhtemelen 2 güne sıkılıp bırakırım ama en azından şu anda izleyebilirim, değil mi?
  umarım ispanyol dizilerinden/filmlerinden bu kadar etkilenen bir ben değilimdir.. her şeyiyle büyülüyor. senaryo, oyuncular, DİL, AKSAN… ah be. acilen madrid’e yerleşmem lazım. BEKLEYİN BENİ.


  34

  47

  Cevap yazmak için üye ol.
 • koreanstarKayıtlı Üye

  Kore versiyonunu izledim 1 sezondu bu 5 sezon.Kore yapımı da fazla kısaltmışlar bazı kısımlarıda değiştirmişler ama koreliler yaparsa kötü olma ihtimali yok yani ikiside mükemmel


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • garipcanKayıtlı Üye

  Bu diziyi çok önceden izledim ama diziye uyarlama olarak kore versiyonu çekilmiş ve bu diziye yapılan hiçbir uyarlama bu diziye yaklaşamaz çünkü bu dizinin kendisi bir ayrı kaliteydi oyuncular da bir başka kaliteydi böyle hayatımı düzene aldığım zaman veya emekli olduğum zaman oturup bu 2010 2023 arasi dizileri tekrar dan izleyip maziye geleceğim cidden çok ayrı bir kaliteydi bu Aralık’taki diziler


  9

  8

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat