Love Between Fairy and Devil

8.5
苍兰诀 
1 Sezon
44 Dakika
Hemen İzle
574 kişi takip ediyor.

Love Between Fairy and Devil dizisine Genel Bakış

Dizi, bir peri olan Xiao Lan Hua ve Şeytan Lord Dong Fang Qing Cang arasındaki aşk hikayesini anlatmaktadır. Korkunç Şeytan Lord Dong Fang Qing Cang, tanrılar dünyasında büyük bir kaos yaratır ve korkunç iblis ordusunun başında yer alarak tüm düşmanlarını yener. Bu kaosla birlikte yenilen ordularda yer alan genç kadınlardan biri, binlerce yıl sonra Xiao Lan Hua adında bir peri olarak yeniden doğar.

Love Between Fairy and Devil dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 27 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Yaa uzun zamandır izlemek istediğim dizi buraya gelmiş. Bir türlü doğru düzgün çeviri bulamamıştım. Bilen bilir Çin dizilerinin çoğu Google tarzı çeviri olduğu için anlamları çok saçma oluyor ve izleme isteğimi söndürüyor. Ve izlediğimizde keyifle izleyemiyoruz dizileri. O yüzden çok sevindim buraya gelmesine. Teşekkürler dizigom.


  34

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • patpatKayıtlı Üye

  Ben yarım bıraktığım bunca dizi varken,36 bölümü 36 senede bitiririm?. Bu ne ya Allahtan bi çin dizisi izleyelim dedik?…!


  14

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mariposaKayıtlı Üye

  Diziyi bitirip sonrasında yorum yapmak istedim. Uzun deyip geçmeyin zaten 35 dk sürüyor her bölüm nasıl bitti anlamıyorsunuz bile.. Yer yer ağlattı yer yer güldürdü.. Çin dizisi izleyeceğim hiç aklıma gelmezdi sanırım benim için yeri çok ayrı olacak.. Fantastik olması yanı sıra aşkın önünde duran engellere verilen savaşı güzel işlemişler.. Tebrikler.. Teşekkürler DİZİGOM


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat