Mad for Each Other

7.9
이 구역의 미친 X 
1 Sezon
35 Dakika
Hemen İzle
744 kişi takip ediyor.

Mad for Each Other dizisine Genel Bakış

Dizi, hayatları alt üst olmuş iki kişinin arasında romantik ilişkiyi konu almaktadır. No Whi-O (Jung Woo), yaşadığı bir olay sonrasında öfke kontrolünde sorunlar yaşamaya başlar ne kadar uğraşsa da öfkesini kontrol etmeyi başaramaz. Bu süre zarfında, çılgın biri olan Lee Min-Kyung (Oh Yeon-Seo) ile tanışır ve birbirlerine karşı romantik duygular beslemeye başlarlar.

Yorumlar 30 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • dizigomcuKayıtlı Üye

  youth of may ne zaman gelir dizigomcum yoksa varda ben mi bulamadım acaba? Kore dizileri ramen ise dizigom da baharattir bana göre khamsamidaaaa


  17

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • roseanna_parkKayıtlı Üye

  Bu minik seriden çıkarılacak dersleri söylüyorum özellikle kızlarımız için erkekler de dikkat etsin ama daha çok kızlar kanıyor gibi.
  1-Birisi size değiştiğini söylüyor fakat hal ve hareketleri tanıdık geliyorsa (eski hali) demek ki o kişi asla değişmez. Değişmesi için bipolar olması falan lazım.
  2-Ön yargılı olmayın belki bir gün ön yargıyla baktğınız kişiler en yakınınız olabilir. Ya da hayatınızda önemli bir yere sahip birisi olabilir o yüzden tanımadan etmeden yorum yapmayın.
  3-Şiddete asla göz yummayın şiddet ve istismara sessiz kalmanızı söyleyen kişiler sizi istismar edenlerden daha tehlikelidir bunu asla unutmayın o yüzden dikkatli olun. Eğer böyle bir durumdan (biriniz sizi takip ettiğini hissetmek, size izinsiz temas edenler ve düşüncelerinizi yok sayıp sizi kontrol altına almaya çalışanlar) rahatsız olursanız düşünmeden polise başvurun polisler bekçi niyetine yok huzur ve refahı sağlamakla görevliler bu yüzden çekinmeyin.
  Şimdilik bunlar aklıma geldi daha gelirse yazarım o yüzden dikkatli olun iyi geceler


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • garipcanKayıtlı Üye

  eğlenceli bir dizi ilk 6 bölüm aşırı komikti ilk bölüm en komik bölümdü son 2 bölüm gereksiz dram yapmışlar onun haricinde romantik komedinin hakkını veren dizilerden birisi


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lehfan_7Kayıtlı Üye

  bir dizide olması gereken her şey vardı diye düşünüyorum.. aşşırı hoş bir diziydi .. kusurları elbette vardı. Adamın yaşlı gözükmesi sorun olur sandım ama favorim oldu.. teşekkürler


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat