Marvel's Daredevil

8.6
Marvel's Daredevil 
3 Sezon
54 Dakika
Hemen İzle
19339 kişi takip ediyor.

Marvel's Daredevil dizisine Genel Bakış

Görme yetisini kaybetmiş olan Avukat Matt Murdock'ın diğer duyuları diğer insanlardan daha fazla gelişmiştir. Murdock suçsuz insanları başarıyla savunmasının yanı sıra, geceleri Daredevil kimliğiyle şehri kötülerden ve suçlulardan korumaktadır.

Marvel's Daredevil dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 3 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • reyyanozgunKayıtlı Üye

  felaket derken olumlu anlamda kullanmıştır belki çünkü izlemiş ki ilk sezona göre yorum yapmış beğenmeyen birisi bırakır gider niye sezonu bitirsin.


  12

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • temirc0Kayıtlı Üye

  An itibariyle diziyi bitirmiş bulunuyorum. Yorumlamak gerekirse benim adıma çok inişli çıkışlı bir diziydi bazı bölümler oldukça sıkıcı bazıları ise akıyor resmen. Sezon olarak bakarsak ilk sezon iyiydi çok çok iyi de değildi belki ama iyiydi gerçekten diğer sezon punisher ile beraber seviye atlar derken dizi benim için çok sıkıcı bir hal aldı. Gerçekten zor bitirdim diziyi bırakmayı bile düşündüm. 2-3. sezon arasındaki kısımda The Defenders dizisini izlemeniz şart hikaye oradan devam ediyor izlemezseniz parçalar eksik kalır. Ki şunu demeliyim The Defenders ilk iki sezondan daha iyiydi kendi fikrimce gerçekten izletti kendini ve son sezonu da yeniden izleme isteği uyandırdı. Son sezonda genel olarak güzeldi. 1. sezondan bir tık daha iyiydi diyebilirim. Marvel yapımı olduğu için çok mantık aramıyorum fakat bazı dövüş sahnelerinde çekimlerden ötürü amatörlük var WWE benzetmesi yapabiliriz genel olarak sıkıntılı denilemez. Bir diğer eleştirim ise Daredevil karakterinin gereksiz beklenmedik kişilerden dayak yemesi, sen super herosun bunu da döv yani falan oluyorsunuz. Özelinde izlenir, çerez bir dizi. Genel olarak bakarsakta aldığı IMDB’nin bu yapım için fazla olduğu görüşündeyim.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat