Melting Me Softly

6.9
날 녹여주오 
1 Sezon
63 Dakika
Hemen İzle
1958 kişi takip ediyor.

Melting Me Softly dizisine Genel Bakış

Ma Dong Chan (Ji Chang Wook) popüler bir gösteri programında çalışan bir PD’dir. Go Mi Ran (Won Jin Ah) ise ailesine destek olmak için bir yayın istasyonunda yarı-zamanlı çalışıyordur. İnsan bedenlerinin 24 saatliğine dondurulduğu bir projeye katılırlar fakat gizemli bir komplo nedeniyle 24 saat yerine 20 yıl sonra uyandırılırlar. Uyandıklarında kendileri hariç her şey değişmiştir. Ma Dong Chan ve Go Mi Ran hayatta kalabilmek için vücut ısılarını 33°C’de tutmak zorundadırlar. Bu çaba sırasında ikili arasındaki ilişki romantik bir şekilde gelişir.

Yorumlar 30 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • exo27Kayıtlı Üye

  çok güzel bir dizi herkese öneririm. çok mükemmel bir dizi , oyuncuları da ayrı mükemmel en çok tabii ki de ji chang-wook ayrı
  izlemeyenlere öneririm

  Spoiler içeren alan

  konusuda aksiyon yok ama dizinin içinde tatlı bir romantizim var

  11

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • exo27Kayıtlı Üye

  Çok güzel bir diziydi. Çok teşekkürler dizigom . En sevdiğim sitelerden biri diziler takır takır açılıyo


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • sevimsiz_kuzgunKayıtlı Üye

  ben beğendim, hoş bir seyirlik. Genelde kore dizilerinin son bölümlerini sevmiyorum ama bunu sevdim. Gayet tatlı bir şekilde bitirdiler gereksiz yere onu buraya bunu şuraya bağlayalım olayına girmemişler.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ayca_22Kayıtlı Üye

  Ji Chang Wook’a aşık olduğum için bitirdim yoksa asla iyi bir dizi değil. bilimkurgu sevenleri bile inanılmaz sıkar çünkü içi çok boş dizinin. başrol uyumu da olmadığından diziyi kurtaran hiçbir şey yok.


  0

  4

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mekanik2022Kayıtlı Üye

  Bilim kurgu hikayelerinde en büyük zorluk, kapsamlı araştırmalarla desteklenmesi gerekliliğidir. Ortaya çıkan zorlukların çözümleri basitleştirilmiş ve bu da konuyu biraz basit kılmış. Hafifti, komikti ve romantizm iyiydi, aile draması komikti ama zorlama ya da aşırı dramatik değildi. Dizi 13. veya 14. bölümde bitebilirdi ama senaristler gereksiz yere uzatmışlar. Tüm bunların dışında Chang Wook’u izlemek her zamanki gibi bir zevk..


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat