Moon Embracing the Sun

7.9
해를 품은 달 
1 Sezon
70 Dakika
Hemen İzle
759 kişi takip ediyor.

Moon Embracing the Sun dizisine Genel Bakış

King Lee Hwon ile kadın şaman olan Wol arasında geçen aşkı anlatıyor. Soylu bir ailede dünyaya gelen Wol bir süre sonra prenses oluyor fakat bazı tuzaklarla karşı karşıya gelip yargılanıyor ve sonunda bir şaman olarak yaşamaya başlıyor. Wol/Yeon Woo (Han Ga İn): Küçücük bir kızken onun güzelliğini kıskanan kötü insanlar tarafından öldürülecekken bir kadın şaman tarafından kurtarılır. Daha önce bir kez nişanlandığı Lee Hyun ile tekrar karşılaştığında, artık Wol (Ay) ismi ile büyüyen bir kadın şaman olmuştur. Lee Hyun çocukken tanıdığı Yeon ile Wol’un arasındaki benzelikleri görünce ona aşık olur. Ama aynı zamanda Lee Hyun’un üvey kardeşi Yang Myung Gun da Wol’ü sevmektedir. Yeon Woo’nun ölüp ölmediği konusunda şüpheler varken acaba Yeon Woo hayatta bunlara dayanabilecek mi?

Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • zhranvrzMisafir

  çok sıkıcı bir diziydi. kim soo hyun var diye başlamıştım zar zor bitirdim. izlemeye gerek bile yok.


  4

  15

  Cevap yazmak için üye ol.
 • junas0109Kayıtlı Üye

  Kim soo hyun için başladım diziye çünkü oyunculugundan çok etkilenmiştim gizli görev filminde tanıdım onu bu yüzden bu diziyi de izledin gerçekten çok güzeldi iyi ki izlemişim duygusal sahneler çok olsa da sadece lord yamyeong a ve un a üzüldüm ceviri için teşekkürler dizigom emeğine saglik


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • asenasenaKayıtlı Üye

  Bayıldım. 2 günde bitti. Çocuk oyuncular harikaydı. Dizinin 2012 yapımı olduğuna inanasım gelmedi bir an, daha güncel sandım. Afişte Kim Soo Hyun’u görmeme güvenmiştim, doğru yapmışım. Buradaki kız çocuk oyuncu Yeon Woo, bu sene Backstreet Rookie’de başroldü… Zaman ne çabuk geçiyor… Oyunculuklar güzeldi ve öğüt verici bir diziydi. Ay ve Güneş beni cidden içine çekti. İyiki izlemişim.


  4

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • latte21Kayıtlı Üye

  İlk başlarda sıkılmıştım ama izledikçe daha derin düşündürtmeye başladı .. AY ve GÜNEŞ her zaman merak uyandırmıştı bende bu açıdan bakınca dizi daha fazla ilgimi çekti ..


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat