Moon in the Day

7.2
Moon in the Day 
1 Sezon
60 Dakika
Hemen İzle
559 kişi takip ediyor.

Moon in the Day dizisine Genel Bakış

Moon in the Day, geçmiş ve günümüz arasında geçen 1500 yıllık romantik bir hikayeyi konu alıyor. 1500 yıl önce bir adam, sevdiği kadın tarafından öldürülür ve kendisi için zaman adeta durur. 1500 yıl sonra ise geçmiş yaşamına dair tüm anılarını kaybeden ve "nehir gibi akmaya" devam eden sevgilisinin reenkarnasyonu ile tekrar karşılaşır.

Yorumlar 25 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • asyalog12Kayıtlı Üye

  Yaaaa sonunda bende bu diziyi bekliyordum. Hemen başlıyorum izlemeye. Ayyy çok heyecanlıyım. Kliplerini görüp başlamak üzereydim az daha buraya geldi.


  30

  6

  Cevap yazmak için üye ol.
 • merve0104Kayıtlı Üye

  Biraz yavaş ilerlese de, sonunu tahmin ettirse de, izledim güzeldi. Yağuşuklu aktörün ruhu nasıl geri geldi anlamasam da, aşk hikayesinin sonu tatmin etti 🙂 weebton da liseli ve üniversiteli olduklarından bahsetmiş yorumlarda arkadaşlar, son sahnedeki hikaye Webtoon da mı devam edecek diye düşündürdü 🙂 gereksiz uzayan sahneler vardı, birisi 8 bölüm olsaydı daha iyiydi demişti, katılıyorum:) iyi seyirler!


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • garipcanKayıtlı Üye

  Beğenenlere saygım sonsuz zevkler kişiden kişiye değişir. Ama benim için bu dizi hayal kırıklığı oldu bir eksik var ve dizi o yüzden bana kendini izletmiyor, izletse de zevk vermiyor sıkıyor beni, sırf beğendiğim oyuncular var diye atlaya atlaya finallemeye çalışacam…


  2

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat