My Husband, Mr. Oh!

6.8
데릴남편 오작두 
1 Sezon
70 Dakika
Hemen İzle
241 kişi takip ediyor.

My Husband, Mr. Oh! dizisine Genel Bakış

Dizi, toplumun baskısı nedeniyle âşık olmadan evlenen bir kadının (Uee) etrafında dönmektedir. Ancak çok geçmeden evli çiftin arasında bir romantizm gelişir.

Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • rosemayKayıtlı Üye

  Konusu daha dogrusu yalnız kadınların toplumdaki durumu, evlilik, aile üzerine bence çok güzel mesajlar barındırıyor.
  Diziyi beğendim ben kendini izlettiriyor. Biraz 2000lerin başındak8 diziler gibi çekimden kaynaklı galiba.
  İzlemeye değer. Çok çok beklentiye girilmeden izleyin


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • suzakuKayıtlı Üye

  başrol çiftin uyumu mükemmeldi. böyle insanlar var mıdır arkadaş olarak bile olsa her eve lazım denilecek cinsten kalp ve anlayışta 🙂 çok tatlıydılar. köy ortamı oradaki sakin yaşam buna karşın şehirdeki kaos ve iş ortamındaki ayak kaydırma çabaları yanlış anlaşılmaların insan hayatına etkileri güzel yansıtılmıştı. değinmeden geçemeyeceğim sanırım yönetmen kaynaklı çünkü bazı ünlü kadın oyuncuları neden olduğunu anlamadığım şekilde sanki dışarıdan çok tatlı görüneceğini sanarak şımarık mı desem çocukça mı desem bu tip hallere sokuyorlar misal konu güzel de olsa diziyi izlemek işkence haline dönüyor. burada öyle bir durum yoktu ve severek izledim. konuyu bir de zanaat ile taçlandırmaları ayrıca güzeldi. özel bölüm olarak gayageum belgeselini çekip ekleseler daha da güzel olurdu :))


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • casarKayıtlı Üye

  güzel bir dizi ama o kadar. klişe olan tarafları da var, içinizi hoş edecek tarafları da. izlenebilir ama naçizane tavsiyem, aile kavramından tiksinmek istemiyorsanız başrol kadının annesinin sahnelerini atlayın. kadın bildiğin goblin. para için kızını bile bıçaklar.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • koreavcisiKayıtlı Üye

  erteleyip durduğum izeyince bırakamadığım güzel sıcacık bi aile dizisi beğendim hele 3 kadın karakterine bayıldım favorim eric jo kızın anasına sinir oldum son bölüme gerek yokmuş hatta 20 bölüm olabilirmiş DİZİGOMla da ayrı bi keyifle izledim kore dizilerinin devamını beklerim???


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat