My Love From The Star (You Who Came From the Stars)

8.2
별에서 온 그대 
1 Sezon
65 Dakika
Hemen İzle
2183 kişi takip ediyor.

My Love From The Star (You Who Came From the Stars) dizisine Genel Bakış

Do Min Joon yaklaşık 400 yıl önce yani Joseon döneminde dünyaya inmiş bir uzaylıdır. Mükemmele yakın bir görünümü vardır ve ayrıca işitme ve hız konusunda yeteneklidir. İnsanları ve insanlığı küçümseyen Do Min Joon, modern zaman aktrisi Cheon Song Yi'ye aşık olur.

Yorumlar 31 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • WestMisafir

  Herkese TAVSİYE, hiç durmadan 24 saatte maraton izledim.?.?.?…10/8.5
  Dizigom.???….


  46

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • blackpink-roseKayıtlı Üye

  Final tam anlamıyla mükemmel.Diziyi izlerken sonunun böyle olmasını umuyordum ve umduğum gibi kavuştular.Hatta herkesin önünde kavuştular.Bundan daha iyi bir final olamazdı.My Love From The Star,en sevdiğim diziler arasındaki yerini aldı.Kötü yorumları okumamanızı tavsiye ederim.Çünkü kötü yorumlar diziden hiçbir şey anlamayanlar tarafından yazılıyor.Eğer romantik dizileri veya dram tarzındaki dizileri seviyorsanız bu dizi tam size göre.?


  20

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • wamoureKayıtlı Üye

  normalde dizilerle ilgili yorum yapmam pek ama nedense bu dizi için uzun ve detaylı bir yorum yapmak istiyorum. bu dizi, kim soo-hyun’un izlediğim ikinci dizisiydi. aslında dizide bir sürü mantık hatası var ama ben genel olarak keyif aldığım için devam ettim. öncelikle do min-joon’un saçları ilk bölümden itibaren gözümü tırmaladı ama dizi eski yapım olduğu için normal. cheon song-yi’i karakter olarak çok sevdim, do min-joon’u izlemekten daha keyifliydi. özellikle saçmaladığı komik sahneler çok eğlenceliydi. kurguya gelirsem, hani bir uzaylının koreye gelmesi ve korece bilmesi wdoqwpd korece bilen uzaylı. ve aile, arkadaş kavramlarını bilmemesine rağmen kısa süre sonra birine aşık olması falan biraz absürt. genel olarak birçok dizide gördüğüm bu önceki hayatlarında karşılaşmış, aşık olmuş olayları da artık sıkıcı gelmeye başladı. (ama sonuçta dizi 10 sene önce çekilmiş.) sadece son kısımda do min-joon’un nasıl geri döndüğü ile ilgili daha uğraşılmış bir açıklama olabilirdi. lee hee-kyung’ u karakter olarak çok sevdim. 2. erkek sendromu yaşamadım ama çok iyi bir adam. yoo se-mi’ye bazı zamanlar cidden gıcık olsam da nefret etmiyorum. aslında saf kötü değil, finalinde cheon song-yi ile daha yakın olmalarını isterdim. ve se-mi’nin hee-kyung’a olan sevgisi güzeldi. onları yakıştırıyordum hatta finalde beraber olacaklarını düşünmüştüm ama olmadı…yoon-jae’ye aşık oldum çok tatlı. dizideki cinayet yerindeydi bence yoksa sıkıcı olurdu ve izlenmezdi. son olarak merakettiğim ama açıklanmayan bir şey daha vardı dizide. do min-joon ve cheon song-yi önceki hayatlarında tanışmışlardı ve cheon song-yi’nin küçüklüğüyle birebir aynıydı. buna mantıklı bir açıklama yapılsaydı güzel olurdu. cheon song-yi reenkarnasyon geçirmiş olsa falan…en sevdiğim karakterler kesinlikle song-yi ve kardeşi. izlenri mi izlenir ama olağanüstü bir kurgu falan beklemek saçma olur. yine de keyif alarak izlediğim dizilerden biriydi.


  2

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • kirkemKayıtlı Üye

  Bu diziyi seviyorum aşır mükemmel değil ama ilk izlediğim dizilerden olduğu için gayet sevmiştim zamanında o zamanlar izlediğimde 8,5 verirdim şimdi izlesem 6,5 verirdim öyle bir dizi


  0

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat