Dizi, insan olmak için insan enerjisi toplayan bir dokuz kuyruklu bir tilkinin etrafında dönmektedir. Shin Woo-Yeo (Jang Ki-Yong) insan olmak için insan enerjisini bir boncukta toplamaktadır ve yakın bir zamanda insan olmayı beklemektedir. Bir gün, Shin Woo-Yeo’nun boncuğunu bir insan olan Lee Dam (Hyeri) yanlışlıkla yutar. Boncuk, bir insanın içinde 1 yıldan fazla kalamaz. Eğer kalırsa boncuk o kişinin içinde kırılacaktır ve Lee Dam’ın ölmesine neden olacaktır. Shin Woo-Yeo da bir insan olma şansını kaybedecektir. Shin Woo-Yeo ve Lee Dam bu duruma bir çözüm aramaya başlar. Çok geçmeden aralarında romantik bir ilişki başlar.
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.
Üye ol. Üyeliğin ile giriş yap.Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?
Ya o kadar çok izlemeye çalıştım ki bu diziyi ama site sorunları vardı izleyemedim herşey bir yana dizigom da sorunsuz bir şekilde izleyeceğim için çok mutluyum
Cevap yazmak için üye ol.Yaklaşık bir yıl önce izlemiştim ve beğenmiştim diye hatırlıyorum.Fantastik+aşk sevenler izlemeli bence.
Cevap yazmak için üye ol.Gayet güzeldi izlenir tavsiye ederim komik sahneleri çok güzeldi, kızın mantıklı dğşünebilmesi güzeldi genel olarak güzeldi izleyebilirsinizz
Cevap yazmak için üye ol.Biraz çekinerek başlamıştım izlemeye ama baya güzeldi sardı. Böyle fantastik-aşk hikayelerini baya seviyorum ama çok fazla böyle kdrama olmaması biraz üzüyo ondan kıymeti bilinmesi gereken dramalardan bi tanesi ve dizigom sayesinde izliyoruz
Cevap yazmak için üye ol.Güzeldi. Zaten Hyeri yi de çok severim ikisi çok yakışmış. İzleyin akıcı. Sıkılmazsınız
Cevap yazmak için üye ol.arkakdaşlar tavsiye için buradaysanız ben izleyin derim pişman olacağınızı düşünmüyorum
Cevap yazmak için üye ol.Dizi kalpte uçuşan kelebek gibi, öyle tatlı bir telaşlı aşkı anlatıyor.😍😍😍 Gerçekte koreliler böyle mi yaşar aşklarını, bu kadar net bu kadar derin ve sevgilerinden bu kadar emin bilmiyorum ama izlemek iyi hissettiriyor🌹
Cevap yazmak için üye ol.Bir çırpıda izledim güzeldi. Can sıkıcı sahneler olmazsa olmazı zaten onu demiyorum bile oyuncuların uyumu güzeldi onlar nasıl kanka öyle diye iç geçirerek izledim.. Bizim erkekler süveter giyse yeni damat gibi oluyor tövbeler tövbesi Kore erkeklerine yakışıyor sanırım sadece neyse.. Lakin size şöyle öneririm canınız sadece aşk dram dizisi izlemek isterseniz öyle izleyin yoksa boşuna izlemiş gibi hissedebilirsiniz.
Cevap yazmak için üye ol.
Yaaa mükemmelsiniz. Hemen başlıyorum..
38
3