Nineteen to Twenty

7.8
On Dokuzdan Yirmiye 
1 Sezon
67 Dakika
Hemen İzle
467 kişi takip ediyor.

Nineteen to Twenty dizisine Genel Bakış

19 yaşındaki gençlerin 20 yaşına girmek üzereyken yaşadıklarını konu alıyor. 20 yaşına girmelerine günler kalan gençler, arkadaşlarıyla vakit geçirerek yavaş ama emin adımlarla yetişkinliğe hazırlanırlar. Bunun için tüm Z Kuşağı katılımcıları, bir yetişkin olabilme konusunda yararlı bilgiler almak için “19 Okulu”na gitmeye başlar. Yeni Yıl Günü'nde tüm katılımcılar, ebeveynleri ve öğretmenleriyle yollarını ayırarak, bağımsızlıklarını temsil eden ve çekiciliklerini sergileyebilecekleri, beklenmedik bağlar kurabilecekleri yetişkin yolculuklarının başlangıcı olan "20. Ev"e taşınırlar.

Yorumlar 35 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • jivijufaenKayıtlı Üye

  Abi bekledim değil çok bekledim daha 2 gün önce kliplerinde araştırmaya başlamıştım acayip güzel nir dizi gerçekten ben başlıyorum


  36

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • zeyzyKayıtlı Üye

  20 yaşıma daha var ve hayatımın hiçbir yaşında böyle eğlenme şansım olmadı her yaşımda iki üç kat birden olgunlaşmak zorunda kaldım yaşadıklarım yüzünden. küçükken hayalini kurduğum gibi yaşayamadım şu ana kadar. yarın 16 oluyorum. bir daha bu yaşlarımı yaşayamayacağımı biliyorum ama düzeltmek için elimden hiçbir şey gelmiyor. buna rağmen umudumu yitirmiyorum çünkü eninde sonunda düzelecek biliyorum ama umarım geç olmaz. içimde bir ukde olarak kalacak yaşayamadığım her şey. dilerim bundan sonraki yaşlarım hayal ettiğim gibi geçer. doğum günün kutlu olsun zeynep.


  11

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat