One Spring Night

7.9
봄밤 
1 Sezon
35 Dakika
Hemen İzle
851 kişi takip ediyor.

One Spring Night dizisine Genel Bakış

One Spring Night, beklenmedik şekilde birbirlerine âşık olmalarının ardından sıradan hayatları altüst olan ve inandıkları şeylere bağlı kalmak yerine gerçek arzularının peşinden koşan iki insanın hikâyesini anlatıyor. Lee Jeong-in, hayattaki küçük şeylerden keyif almayı bilen bir kütüphanecidir. Yu Ji-ho ise konu aşk olduğunda genellikle tereddüt etmeyen iyi huylu bir eczacıdır.

Yorumlar 15 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • serra55haleKayıtlı Üye

  Sessiz sakin çok güzel bi diziydi. İnsanı çok sıkmıyor. Eğlenceli sahneler de bolca var. Kesinlikle izleyin derim.


  17

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • nerminceKayıtlı Üye

  5 kez izlemişimdir…aşırı her seferinde ayrı bir tat aldım hatta keşke evlilik sonrası birkaç bölüm daha olsaydı süper olurdu…toplumsal ve kültürel konular bazen çok yorucu ama bu da onlara has bir kültür zamanla aşarlar umarım


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • dreamhobiKayıtlı Üye

  Hayatımda bu kadar soft ve güzel dizi izlememiştim. Başroldeki aktörü aşırı sevimli büküp bir numaralı fanı olabilirsiniz aman dikkat :D. Ayrı bir atmosferi var dizinin. İki kez izlediğim nadir dizilerdendir. Başrolleri açıp açıp izlerim. Çok derin bir konusu var bence. Bazen sorgularsın ve kalırsın. Bence farklı bir durumun aslında ne kadar basit olabilir mi vs sorgulanıyor. İzleyiniz seveceksiniz emin olabilirsiniz.


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mekanik2022Kayıtlı Üye

  Boşanma, tek ebeveyn olma, kontrol, saplantı vb. gibi toplumsal bazı konuları ele alan, hikayenin gelişimi yavaş ve tekrarlayıcı olan, sonu da biraz aceleye gelen ama izlenbilir bir dizi…


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • liva56Kayıtlı Üye

  Konusu çok sürükleyici, cıvık ilişkiler yok. Gerçekten zevkle izledim. Dizi ye haftasonu başladım ve 3 günde bitti hakkaten çok iyi oynanmış karnımda kelebekler hissettiğim yerler çoooktuu. Sonu çok güzeldiiii. İzleyin izlettirin.


  2

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat