Recipe for Farewell

8.4
오늘은 좀 매울지도 몰라 
1 Sezon
33 Dakika
Hemen İzle
171 kişi takip ediyor.

Recipe for Farewell dizisine Genel Bakış

40’lı yaşlarda olan Chang Rae (Han Suk Kyu), çevirmen ve beşeri bilimler eğitmeni olarak çalışmaktadır. Karısı kolon kanserine yakalanınca sindirim problemi nedeniyle yemek yemekte zorluk çekmektedir. Yapmayı bildiği tek şey ramen olmasına rağmen, Chang Rae’den her gün onun için yemek yapmasını ister. Chang Rae karısı için yemek yapmaya başlar ve karısı onun sevgi ve özenle pişirdiği yemeğin küçük parçalarını yer.

Yorumlar 8 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • patpatKayıtlı Üye

  İzlemenizi tavsiye ederim. Dizinin o sakinliği kendini içine çekiyo. Ailecek izlenebilir bir dizi ama benim ailem k-drama izlemiyor?izleyenlere iyi seyirler?


  10

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • namgoKayıtlı Üye

  Sıcacık sadece insanı anlatan bir dizi .Öyle büyük olaylar entrikalar cinayetler yok sadece sabır ,dayanışma , Sevgi ,vefa insana dair güzel duygular işlenmiş .Yarım saatlik bölümler halinde çabucak biter izleyin derim.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • adigeniseKayıtlı Üye

  Hız ve aksiyonu sevenler için ağır ilerleyebilir ama duygu bakımından ,insanın kendini ve hayatını sorgulaması bakımından çok güzel bir kısa dizi olmuş. herkesin umarım karşısına vefalı hayat arkadaşı çıkar. emeği geçenlere teşekkürler


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • tue_medKayıtlı Üye

  Dizi soft ve anlamlıydı. Sakin, huzur verici ve bir o kadar da düşündürücüydü. Adamın fedakarlığı çok güzel ve düşünceliydi. Bizim ülkede olsa eşi hasta olsa bu şekilde yemek pişirip üzerine titreyen eşler yok denecek kadar azdır varsa da gerçekten vefalı bir insandır. Bölümleri 30 dakikalık mini bir diziydi, hayatın içinden gerçekleri yansıtıyor bana kalırsa, izlenir..


  1

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • wtf12Kayıtlı Üye

  Çok gerçek, çok dokunaklı. Her bölümde yaşadığım dünyanın kaos ve kabalığından bir kaçış buldum. İnsanların düşünceli ve ince olabileceklerini hatırladım. Sevginin bazen sabır göstermek olduğunu hatırladım. Ağladım bazı yerlerde ama güldüm de. Kalbine dokunan birşeyler izlemek isteyen herkese tavsiye ederim. Çeviri için emeklerinize sağlık.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat