Rick and Morty

9.1
Rick and Morty 
7 Sezon
23 Dakika
Hemen İzle
2003 kişi takip ediyor.

Rick and Morty dizisine Genel Bakış

Çılgın bilim insanı Profesör Rick ve torunu Morty’nin boyutlar arası tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını konu alan yetişkinlere yönelik çizgi dizi. Rick, akli dengesi çokta yerinde olmayan, alkolik, yaşlı bir adamdır. Ama bilim konusunda müthiş bilgili ve yeteneklidir. Rick, artık yaşlandığı için kalan vaktini ailesiyle geçirmeye karar verir ve ailesiyle iletişime geçer. Bu, 14 yaşında ki torunu Morty için inanılmaz maceraların başlangıcıdır. Rick ve torunu Morty arasında güçlü bir bağ oluşur ve dede torun, uzay ve evrenler arasında akılalmaz maceralara doğru yol alırlar. (Not: Rick and Morty, Amerika Adult Swim Network'ünde yayınlanan yetişkinler için bir animasyon serisidir.)

Rick and Morty dizisine ait tüm Sezonlar

Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 12 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • bartusrcKayıtlı Üye

  aynı anda hem himym hem riverdale hem okul ödevleri hem de bir sürü wattpad kitabı okuyorum ama buna da baslicam… bagimlilik oldu artik


  14

  9

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ewwreyhaniKayıtlı Üye

  İkinci kez bitirmeye geldim. Bence şuana kadar izlediğim en iyi ve en zekice çizgi film/animasyondu. İzlediğim zamanlarda okuldayken bile eve gelip sıradaki bölümü izlemek için dakika sayıyordum.


  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat