Sanctuary (2023)

Sanctuary 
1 Sezon
52 Dakika
Hemen İzle
25 kişi takip ediyor.

Sanctuary (2023) dizisine Genel Bakış

Sanctuary, sumo güreşçisi olmaya karar veren bir gencin hayatına odaklanıyor. Çaresiz ama güçlü bir çocuk olan Saruzakura, sumo güreşçisi olmaya karar verir. Ancak onun bu spora ilgi duymasının nedeni para ve beğeni kazanma amacı taşır.

Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • nightraiduKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  tüm 8 bölümü izledim ve düşüncelerim bunlar: dizi ”çalışırsan yaparsın” mantığında ve ben de motivasyon verecek bir dizi arıyodum o yüzden bu dizi çok hoşuma gitti, her güreş maçının farklı farklı olması da muazzamdı yani yazarlar gerçekten bu sporla ilgilenen ve baya izlemiş insanlar ki böyle güzel bir dizi yazabilmişler, karakter gelişimleri zaten çok güzel. Kadın olarak yine erkeklerin ne kadar saf olup kaliteli kadınların peşinden gitmek yerine en sexi kadınların peşinden gittiklerini ve çoğu erkek gibi bunu sonradan fark edecek karakterimiz.

  Bir tane yorum da türkleri kötü göstermiş demiş ama diziyi tek gözüyle izlemiş herhalde çünkü o bölümde türklerin değil de yine o kötü kızın karakterimizin parasını çaldığını gördük yani türkleri kötülemek gibi bir şey yok ortada. Eğer cidden ırkçı bir şey görmek istiyorsanız La casa de papelde çölde yaşayan osman adlı esmer türkün baş karakterlerden birine işkence etmesiyle türkleri arap gibi gösteren espanyolları izleyin.


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat