Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo

8.6
달의 연인 - 보보경심 려 
1 Sezon
60 Dakika
Hemen İzle
5426 kişi takip ediyor.

Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo dizisine Genel Bakış

Hikaye; Goryeo rejiminin erken dönemlerinde geçmektedir. Modern çağda yaşayan 25 yaşındaki Hae Soo tam güneş tutulması yaşandığı sırada zamanda geri gitmek suretiyle kendini Goryeo devrinde bulur ve Wang Hanesi'nin prensleri arasındaki çatışmalar ve mücadeleler arasında kapana kısılır. Orada diğer insanların korkudan titremesine sebep olan Wang So'ye aşık olacaktır.

Yorumlar 189 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • MechulMisafir

  Koreliler cok iyi biliyor bu isi..Dizi gercekten guzeldi ama sanki yarim kalmis gibiydi..Devami varmis gibi bitmis..2 sezonu varmi bir arastirsaniz admin? Ve dizigom gercekten muhtesemsiniz..


  238

  5

  Cevap yazmak için üye ol.
 • reynmgKayıtlı Üye

  Spoiler içeren alan

  mükemmel ötesi bi diziydi aslında ben en başından 8. prensin asıl zevcesine uygun olmadığını düşünüyorum hae soo gelince ona aşık olduğu için zevcesiyle önceden ayrılıp hea soo ile olmasını istiyordum 8. prensle çok yakıştırıyordum ama 4. prensle de çok tatlılardı<3 10. prens de zevcesiyle keşke daha çok vakit geçirseydi bu dizide ennn çok üzüldüğüm zaten 10. prensti suçsuz yere öldü :\ sonu ise çok hava da bitti keşke gelecekten de çekselermişti. Kısacası güzeldi ama eksikleri ve benim hoşuma gitmeyen tarafları vardı ki çoğu şey çoğu kişinin hoşuna gitmemiştir ancak yine de bu dizi benim için hep ayrı bir yerde olacak çünkü hem çok güzeldi hem de ilk tarihi dizim oldu ayrıca en çok hoşuma giden ise giyin tarzlarıydııı çok tatlılardı giyiniş ve saç olarak.

  0

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • mina99Kayıtlı Üye

  Sitedeki ilk yorumumu en çok sevdiğim, tekrar tekrar izlediğim ve yıllardır 2. sezonunu beklediğim canım dizime yapıyorum..

  “Su kenarına oturduğumda yükseliverdi bulutlar 🍃”

  Diyeceklerim bu kadar arkadaşlar..


  5

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
 • lumila_jeagerKayıtlı Üye

  o kadar güzeldi ki böyle bitmesini beklemiyordum aşırı derecede fazla ağladım her şey o kadar iyiy işlenmiş ki dizi de bayıldım ama keşke 2. sezon olsaydı devamı varmış gibi bitti gibi geldi bana


  3

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat