Shadow and Bone

7.5
Gölge ve Kemik 
2 Sezon
56 Dakika
Hemen İzle
873 kişi takip ediyor.

Shadow and Bone dizisine Genel Bakış

Yetim bir haritacı olan Alina Starkov, savaştan parçalanmış dünyasının kaderini değiştirebilecek bir gücü açığa çıkardığında, karanlık güçleri karşısında bulur. (16 yaş ve üzeri için uygundur)

Yorumlar 19 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.

Üye ol.

Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?

 • dizizlerKayıtlı Üye

  Fantastik dizileri izlemeyi seviyorsanız kesinlikle beğeneceğiniz bir dizi zaten öneriyorum keyifle izledim.


  31

  2

  Cevap yazmak için üye ol.
 • ayse-ilKayıtlı Üye

  Çoğu kez acaba izlesem mi? Çünkü fazla bilim kurgu seven biri değilim. Ama iyi ki seyretmişim diyorum çünkü konusu ve hikayesi insanı direkt içine dahil ediyor. Karakterlerin uyumuna bayıldım eğer benim gibi acaba izlesem mi diyenler için yazıyorum Seyredin arkadaşlar pişman olmazsınız;)


  11

  1

  Cevap yazmak için üye ol.
 • pluviophile4Kayıtlı Üye

  Kitapları okuyan biri olarak çok heyecanlı bir şekilde başladım ancak hayal kırıklığına uğradım. İki farklı zaman diliminde geçen Gölge ve Kemik ile Kargalar Meclisini birleştirmek için olay örgüsünü cidden yok etmişler. Kaz Brekker gibi bir karakteri de kitapla asla alakası olmayan bir şekilde tasarlayarak en sevdiğim karakteri tanınamaz hale getirmişler. Kaz resmen Pekka Rollinsten dayak yedi?? Ayrıca duygularını asla belli etmeyen, her hareketini hesaplayan bir karakteri nasıl böyle her şeye sinirlenip ani kararlar veren biri olarak yazdınız aklım almadı. Resmen tek kendi gibi davranmaya yakın olan karakter Darkling idi.

  İkinci sezonda güzelleştiğini söyleyen çok kişi gördüm ancak devam etmeye gücüm kalmadı…


  8

  0

  Cevap yazmak için üye ol.
   • koredizisi_severKayıtlı Üye

    Kitapların yeri bir ayrı zaten. Bence her zaman orijinali en iyisidir. Özellikle 2.sezonun sonunu mahvetmişler. Kitapta daha duygusaldı. Alina üzüldüğünü doğru dürüst gösteremedi.


    2

    0

    Cevap yazmak için üye ol.
     • pluviophile4Kayıtlı Üye

      Gerçekten kitaplardan uyarlama olan şeyler hep böyle harcanıyor, çok üzücü… Aslında çekimleri falan görünce beklentim yükselmişti ama olay örgüsünü değiştirip daha kötü yapmalarını ve karakterlerin alakasız bir şekilde davranmalarını görünce hayal kırıklığı oldu.


      7

      0

      Cevap yazmak için üye ol.
×
×
Listelerim (0)
 • Henüz bir liste oluşturmadınız.
Reklamı Kapat