Ji Sung-Joon (Park Seo-Joon) gençken çirkin birisidir ancak çirkin ördek hikayesindeki gibi büyünce bu görünümden kurtulup yakışıklı birisi haline gelir. Kim Hye-Jin (Hwang Jung-Eum) ise Sung-Joon'un tam tersi gençken güzel birisidir ancak büyüdükçe çirkin bir görünüme sahip olur. Ji Sung-Joon ilk aşkını bulmaya çalışır.
Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor. Üyelik tamamen ücretsiz.
Üye ol. Üyeliğin ile giriş yap.Yorumlar spoiler içerebilir, yine de görüntülemek ister misiniz ?
Evet güzeldi ama pek iyi değildi yani olayları biraz saçma buldum bu arada kız çirkin değil tek sorunu saçı saçı yaa kıza Jackson diyen adam benim faw karakterdi
Cevap yazmak için üye ol.İlk başlarda çok sarmadı beni ama izlemeye devam etdim iyki de etmişim çok tatlı bir diziydi çift çok şekerdi . İzlemenizi ve bir şans vernenizi öneririm
Cevap yazmak için üye ol.Si won ajusshi için izlemiyorsak niye izleyelim diyor ve sebebimi belirterek basliyorum
Cevap yazmak için üye ol.baya keyifliydi ama baş rol kızı pek beğenmedim go joon he yerine oynasaydı daha mükemmel olurdu
Cevap yazmak için üye ol.Evet şimdi silah zoruyla diziye başlıyorum bakalım nasılmışş umarım abarttığı kadar güzeldir
Cevap yazmak için üye ol.Bu ikisinin ana karakter olduğu bir dizi izlemek çok keyifliydi eğleceli bir diziydi ve sevimliydi Türk versiyonu da çok güzeldi hatta Türk verdiyonları nedense hep orjinalden daha güzel oluyor
Cevap yazmak için üye ol.
En beğendiğim dizilerden 1. Sırada ??????????sonlarına doğru biraz üzüldüm çünkü diziyi 2 günde bitirdim. Bence izleyin size hayata dair çok şey öğretecek
12
2